12 (dalších) důvodů, proč Veeam udržuje firmu v chodu

Uvádění produktů na trh je dobré, ale udržovat firmu v chodu je ještě lepší. Jako technický ředitel společnosti Veeam rád sleduji neskutečnou práci, kterou naše globální týmy pro zajištění kvality, vývoj produktů a jejich správu odvádějí při uvádění inovací na trh. Inovace jsou hnacím motorem všeho, co ve společnosti Veeam děláme. Dnešní uvedení verze V12 není jen názornou ukázkou toho, co nového tato verze přináší, ale také toho, jak budou technologie zajišťovat chod firmy. To je podloženo názory klíčových zákazníků a partnerů, přehlednými ukázkami a neuvěřitelným pohledem Antona Gosteva na to, jak jsme se dostali až sem.

Inovace jsou pro mě osobní. Osobně vždy tlačím sebe i své týmy do inovací a růstu – nic jiného neočekávám ani od našich produktů. I když je trh pořád hladový po další verzi produktů společnosti Veeam, dnes se soustředíme na platformu Veeam Data Platform, která přináší další inovace pro zajištění chodu firem. Společnost Veeam udržuje v chodu organizace na celém světě již více než 16 let. Srdcem platformy Veeam Data Platform je zabezpečené zálohování a rychlé obnovení – to je to, čím jsou řešení Veeam známá. Dnes je příběh platformy skutečnější a relevantnější než když dříve.

Tady máte 12 důvodů, proč Veeam udržuje vaši firmu v chodu:

  1. Zabezpečení dat: Data jsou vystavena více hrozbám než kdy dříve, a proto je přirozeně zabezpečení na prvním místě. Ransomware je neúnavný, takže se musíte připravit a chránit. Veeam přináší ve verzi V12 více neměnnosti na více místech, což je přesně to, co naši zákazníci a partneři požadují.
  2. Obnovení dat: Naši zákazníci neustále uvádějí, že to základní v odvětví ochrany dat je osvědčené a spolehlivé obnovení. Nadále poskytujeme techniky vysokorychlostního obnovení, které jsou společným jmenovatelem celé platformy Veeam Data Platform. Odolnost podniku spočívá ve schopnosti úspěšného obnovení.
  3. Volnost dat: Toto je pro řešení Veeam skutečně unikátní, zejména pokud potřebujete přesouvat data v rámci různých platforem. Zálohování Veeam je zcela přenosné a nabízí možnost vybrat si z různých cloudů, hypervisorů, fyzických platforem, úložných systémů a dalších prostředí. Veeam nabízí možnost volby.

 

Platforma Veeam Data Platform je založena na těchto třech principech.

4. Inovace objektového úložiště: Verze V12 skutečně pozvedla diskusi o objektovém úložišti na vyšší úroveň. Naši zákazníci a partneři chtěli, aby se zálohy ukládaly v první řadě do objektového úložiště (onsite nebo prostřednictvím poskytovatele cloudu). Jsme rádi, že jim to můžeme nabídnout a inovovat pomocí rozhraní API inteligentního objektového úložiště pro partnery poskytující objektová úložiště s cílem zlepšení výkonu a dostupnosti. To vše k více než 30 nabídkám neměnných objektových úložišť na trhu od společnosti Veeam!

5. Zabezpečený přístup: Verze V12 přináší na server Veeam vícefaktorové ověřování, které zajišťuje další vrstvu ochrany. Tato implementace nevyžaduje přístup k internetu, což je další prvek zvyšující zabezpečení. Tuto funkci žádali i zákazníci a partneři. Jsme rádi, že ji může verze V12 nabídnout.

6. Okamžité obnovení: Společnost Veeam se v roce 2010 stala průkopníkem okamžitého obnovení virtuálního počítače a udělala z něj běžnou tržní věc. Poslední inovace ve verzi V12 přináší okamžité obnovení do sdílených složek souborů s možností hladké migrace složek se sdílenými soubory do produkčního úložiště souborů.

7. Proaktivní analýza a monitorování: Verze V12 se může pochlubit nejen zálohami. Neuvěřitelně cenný je také přehled o tom, co se v prostředí děje. Verze V12 tohoto řešení Veeam nabízí možnosti zajišťující, že vaše prostředí bude fungovat co nejlépe, ať se jedná o nový analyzátor osvědčených postupů, automatické nápravy nebo všechna vylepšení inteligentní diagnostiky Veeam.

8. Osvědčená orchestrace obnovení: V průběhu let se orchestrace v řešeních Veeam neustále rozšiřovala o nové úlohy a možnosti. Orchestrace je nyní nedílnou součástí platformy Veeam Data Platform. Nové možnosti zotavení po havárii, kam patří čisté zotavení po havárii pro zajištění čistého obnovení, cloudové zotavení po havárii pro obnovení do Azure (a časem i více) a zotavení po havárii s agenty pro fyzické úlohy. Ty budou představovat významný přínos.

9. Zabezpečené zálohování: Možnosti verze V12 se v mnoha scénářích vzájemně doplňují, ale jednou z našich nejoblíbenějších je zabezpečené úložiště Veeam. Jedná se o skvělý způsob, jak bez dalších nákladů na řešení Veeam a se zanedbatelnou bariérou pro vstup získat neměnné soubory záloh v souborovém systému Linux. Ve verzi V12 je zabezpečené zálohování v systému Linux snadnější než kdy dříve (a o naší cestě v systému Linuxu se dá vyprávět mnoho!).

10. Operace druhý den jsou snadnější než kdy dříve: Každé nasazení podnikové technologie se v průběhu času mění. Verze V12 výrazně usnadňuje průběžné administrativní používání řešení Veeam, když se plány změní. Chápeme to. Data se přesouvají, zásady se mění, systémy se přeřazují do jiných smluv o rozsahu služeb (SLA). Tyto úkoly jsou díky verzi V12 snadnější.

11. Mobilita mezi více cloudy: Cloud je nedílnou součástí verze V12 i naší širší produktové strategie. AWS, Microsoft Azure, Google Cloud, IBM Cloud a desítky tisíc poskytovatelů cloudových služeb Veeam (VCSP) poskytují potřebné cloudové služby. Do cloudu, z cloudu, v cloudu – Veeam je středobodem každé diskuse týkající se cloudu. To zahrnuje nativní zálohování Veeam Backup for Microsoft Azure, AWSGoogle Cloud. Svoboda volby se týká také cloudu.

12. Nativní rozhraní API, vhodné pro automatizaci a připravené na automatizaci: Verze V12 navazuje na zavedené produkty společnosti Veeam, které jsou univerzálně použitelné a připravené prakticky na jakýkoli rámec automatizace.

 

Výčet by mohl pokračovat, ale toto je 12 důvodů, proč Veeam udržuje vaši firmu v chodu. Při uvedení verze V12 získáte přehled o platformě Veeam Data Platform (nezapomeňte se podívat na záznam zde), ale to je jen začátek. Pokud chcete, aby vaše firma fungovala lépe, doporučuji vám stáhnout si zkušební verzi řešení Veeam. Chceme, abyste si ho vyzkoušeli, proto je to tak snadné. Jsme přesvědčeni, že budete moci vlastnit, kontrolovat a chránit svá data v libovolném cloudu. Více než jeden milion instalací, to už něco znamená. Společnost Veeam je tu, aby udržovala vaši firmu v chodu.

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
NOVINKA
V12

Vyhněte se ztrátě dat
Vyhněte se ransomwaru

Nejlepší zálohování a obnovení