Už je to oficiální a náš globální tým očekává gratulace! Gartner, přední společnost v oboru průzkumů a poradenství poskytující informace o IT pro podniky po celém světě, zařadila společnost Veeam mezi LÍDRY v novém výzkumu Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery 2016, což jistě potvrzuje úspěch odhodlaného úsilí společnosti Veeam o poskytování Řešení dostupnosti pro velké podniky pro téměř 200 000 zákazníků po celém světě.

Gartner řadí společnost Veeam mezi lídry v novém průzkumu Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery 2016
Gartner definuje lídry jako firmy v konkrétním sektoru, které „mají nejúplnější a nejlépe škálovatelná produktová portfolia“. Po třech letech v řadě, kdy byla společnost Veeam řazena mezi vizionáře v oboru, ji společnost Gartner poprvé přeřadila do kvadrantu lídrů. V roce 2016 byla společnost Veeam jedinou, která do kvadrantu lídrů přibyla. Věříme, že toto uznání je jasným důkazem neúnavného odhodlání našeho týmu k inovacím a překonávání vlastních produktů a služeb.

V letošním výzkumu Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Software 2016 se společnost Gartner úžeji zaměřila na exkluzivní skupinu devíti dodavatelů technologií. Tyto firmy konzistentně dokazují intenzivní celosvětovou působnost v oblasti softwaru pro zálohování a obnovu. Nabízejí produkty zaměřené na software pro zálohování a obnovu na pracovišti pro velké a některé středně velké podniky. Tato řešení jsou určena k ochraně pracovních prostředí datových center, která spravuje personál datového centra.

Není nutné zdůrazňovat, že pro společnost Veeam je to významný okamžik. Jak se blížíme získání 200 000. zákazníka a připravujeme se na 10. výročí, oslavujeme toto velké uznání v oboru jak interně, tak se všemi zákazníky, partnery i aliančními partnery. Společnost Veeam se i nadále ukazuje jako průkopnická a novátorská. Společnost Veeam má pověst bezkonkurenční spolehlivosti – „Prostě to funguje!“ Jasně to dokazuje více než 3500 nových zákazníků měsíčně a 83 % zákazníků Veeam s větší důvěrou v řešení Veeam než v původní řešení, jak dokládá náš nejnovější průzkum spokojenosti zákazníků. Tuto zodpovědnost nebereme na lehkou váhu. Každý člen týmu Veeam se musí každý den snažit, aby dostál nejvyšším očekáváním zákazníků. Nepřestáváme. Nepřestaneme.

 

Společnost Gartner nepropaguje žádné prodejce, produkty ani služby uváděné v jejích výzkumných publikacích, ani uživatelům technologií nedoporučuje, aby si vybírali pouze prodejce s nejvyšším hodnocením nebo jinými referencemi. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují názory výzkumné organizace společnosti Gartner a nepředstavují žádné konstatování skutečnosti. Společnost Gartner vylučuje veškeré záruky, výslovné i předpokládané, týkající se tohoto výzkumu, včetně všech záruk obchodovatelnosti či vhodnosti pro konkrétní účel.

GD Star Rating
loading...

Veeam Availability Suite — Stáhnout bezplatnou 30denní zkušební verzi

DOWNLOAD NOW