Veeam Backup & Replication v11: Zkraťte si cestu

To je ale milník! Je tu sada Veeam Backup and Replication v11 nabitá funkcemi, které vám pomáhají urychlovat digitální transformaci. Ve společnosti Veeam jsme z této historické verze, která je zatím asi nejvýznamnější vůbec, velmi nadšení! Kromě našeho vlajkového produktu Veeam Backup & Replication je součástí tohoto uvedení více aktualizací, a to Veeam ONE v11, Veeam Backup for Microsoft Azure v2, Veeam Service Provider Console v5 a nástroj Veeam Disaster Recovery Orchestrator v4 s novým názvem. Součástí uvedení je série příspěvků na blogu, které se objeví v následujících dnech a týdnech. Na celém webu jsme také aktualizovali ukázky, videa a strategicky obnovované prostředky, seskupené podle případu použití, takže v rámci této významné verze můžete nalézt vše, co potřebujete vědět, včetně toho, co je nového.

Začneme zdůrazněním pěti nejzajímavějších funkcí v sadě Veeam Backup & Replication v11:

1. Nepřetržitá ochrana dat

Společnost Veeam změní trh úplnou demokratizací cílů bodů obnovení (RPO) pro prostředí VMware. Nepřetržitá ochrana dat (CDP) od společnosti Veeam bude poskytovat velkou odolnost pro kritická pracovní prostředí s mimořádně krátkými RPO, což minimalizuje ztrátu dat a umožní obnovu do nejnovějšího stavu nebo bodu v čase. Když se k tomu přidá snadné nasazení, zákazníci a partneři společnosti Veeam si tuto technologii oblíbí díky její flexibilitě, cenově dostupností a tomu, že je součástí produktu, který mnoho organizací již používá. Nejen, že je CDP součástí sady Veeam Backup & Replication, ale je také integrovaná do nástrojů Veeam ONE a Veeam Disaster Recovery Orchestrator.

2. Spolehlivá ochrana před ransomwarem

Vaše data jsou vystavena příliš mnoha hrozbám. Za poslední rok jsme byli svědky obrovského nárůstu počtu útoků ransomwaru, kybernetických hrozeb a malwarových událostí a očekáváme, že to bude pokračovat. Ve společnosti Veeam jsme dlouholetými zastánci toho mít jako součást pravidla 3-2-1 alespoň jednu kopii dat záloh na neměnné, fyzicky odpojené nebo offline kopii a jsme hrdí na to, že poskytujeme několik možností, jak se chránit před ransomwarem. Poslední inovace v ochraně před ransomwarem ve v11 představuje další způsob, jak udržovat data v bezpečí. Tato funkce umožňuje, aby zabezpečené úložiště Linux obsahovalo neměnnou kopii v libovolném systému Linux, a to kdekoli, onsite nebo v cloudu. Díky tomu budou zálohy v bezpečí, chráněné před škodlivým šifrováním a odstraněním, a máte tedy k dispozici další nástroj zabezpečení.

3. Archivace do cloudu

V11 umožňuje zákazníkům více než 20× snížit náklady na dlouhodobé uchovávání a nahradit páskovou infrastrukturu moderním řešením. Neaktivní úložiště AWS S3 Glacier nebo Azure Blob Archive skvěle doplňuje správu založenou na zásadách v rámci inteligentních vrstev úložiště nástroje Veeam Scale-out Backup Repository: Výkon, kapacita a nyní archiv. Automatizujte správu životního cyklu dat.

4. Okamžitá obnova

V11 staví na jedné ze základních funkcí Veeam, okamžité obnově. Zákazníci Veeam nyní mohou neuvěřitelně snadno dosahovat nejkratších cílů plnění doby obnovy (RTO) s okamžitým obnovením připraveným na produkční prostředí pro SQL, Oracle a sdílená úložiště NAS. Tato nejnovější verze obsahuje také možnost okamžitě obnovovat LIBOVOLNOU zálohu jako virtuální počítač Hyper-V, což zvyšuje neuvěřitelnou flexibilitu obnovy.

5. BaaS a DRaaS využívající technologii Veeam

Společnost Veeam už dlouho nabízí možnost využívání produktů jako služby. Ať už jde o offsite zálohování, zotavení po havárii jako službu (DRaaS), onsite zálohování jako službu (BaaS), infrastrukturu jako službu chráněné řešením Veeam, nebo jiné nabídky, vždy existuje služba, která plní potřeby trhu. V11 zahrnuje BaaS a DRaaS jako výhody pro zákazníky nejvyšší úrovně společně s uvedením konzole Veeam Service Provider Console v5.

Více než 150 nových a vylepšených funkcí

Tyto nejvýznamnější funkce jsou zmiňovány všude, ale skutečnost je taková, že v této hlavní verzi najdete ještě mnohem víc. Kromě toho, že má více než 150 nových a vylepšených funkcí, obsahuje V11 také významné aktualizace dalších produktů:

 • Veeam Backup & Replication v11 – zálohování a obnova
  • Veeam Agent for Microsoft Windows v5
  • Veeam Agent for Linux v5
  • NOVINKA Veeam Agent for Mac
  • Integrace s nástroji Veeam Backup for AWS a Veeam Backup for Microsoft Azure pro nativní ochranu úloh v cloudu
  • Nové a aktualizované moduly plug-in pro podnikové aplikace, jako je Oracle a SAP
 • Veeam ONE v11 – pokročilé monitorování a analýza
 • Veeam Backup for Microsoft Azure v2 – ochrana s nativní podporou cloudu
 • Veeam Disaster Recovery Orchestrator v4 (dříve Veeam Availability Orchestrator) – automatická orchestrace a testování obnovy lokality
 • Veeam Service Provider Console v5 – správa pro poskytovatele služeb

Stejně jako u každé hlavní verze produktů Veeam je i zde mnoho velkých věcí, ale také mnoho menších věcí. I ty malé věci mohou mít velký význam! Sem patří nové funkce, jako je integrace s nativní podporou cloudu pro AWS a Azure, větší ochrana nestrukturovaných dat a dat v úložištích NAS, úlohy s vysokou prioritou, podpora pro objektové úložiště Google Cloud v rámci Capacity Tier, podpora snapshotů úložiště pro agenta v systému Windows a mnoho dalšího. Je zde neuvěřitelné množství technologií a to nejlepší je, že je to 100% v souladu s posláním společnosti Veeam: být nejdůvěryhodnějším poskytovatelem řešení zálohování, která poskytují správu dat v cloudu.

Co Veeam V11 znamená pro vás?

Stručně řečeno, znamená to hodně. Znamená to jednoduchost, flexibilitu a spolehlivost. Zákazníci Veeam nyní mají řešení 4 v 1, které představuje to nejlepší řešení pro zálohování, replikaci, obnovu a orchestraci snapshotů úložiště i CDP v jednom produktu. Díky přenosné univerzální licenci Veeam (VUL) je využívání těchto funkcí v celém prostředí snadné. Také to znamená, že partneři společnosti Veeam mají více funkcí od trhem prověřeného poskytovatele řešení využívajících technologii Veeam, aby mohli plnit potřeby zákazníků.

Snadnost používání těchto nových funkcí ve V11 a to, že mnoho funkcí je obsaženo v jedné komplexní sadě produktů od společnosti Veeam, znamená výhody pro každého. Všestranné možnosti nasazení této široké sady funkcí pro zákazníky všech velikostí jsou skutečně ohromující.

 • Více velkých datových center
 • Úlohy nasazené v prostředí Azure a AWS
 • Obrovské podnikové aplikace a systémy úložiště
 • Tisíce vzdálených koncových zařízení chráněných na dálku
 • Distribuovaný globální provoz

Všechny tyto věci je možné efektivně chránit a spravovat s řešením Veeam, a to bez ohledu na úlohu, bez ohledu na hypervisor, bez ohledu na operační systém, ať jde o cloudové, virtuální, nebo fyzické prostředí. Řešení Veeam je připraveno!

Začněte využívat verzi 11 od společnosti Veeam!

Tyto významné funkce jsou jen malou částí toho, co V11 přináší na trh. Ať už hledáte nejlepší zabezpečení a ochranu před ransomwarem, nejflexibilnější a nejfunkčnější zotavení po havárii, nebo jen ten nejlepší produkt za své těžce vydělané peníze, hledáte V11! Podívejte se všechny výhody této verze podrobně stažením zkušební verze, abyste všechno viděli na vlastní oči. Pokud jste momentálně zákazníkem společnosti Veeam, můžete zdarma vyzkoušet nativní cloudové funkce AWS nebo Azure až pro 25 úloh. Nebo zjistěte, proč více než 400 000 a 83 % společností ze seznamů Fortune 500 a Global 2000 věří ve svém podnikání výhodám řešení Veeam.

Vyhněte se ztrátě dat!

Vyhněte se ransomwaru!

20násobná úspora nákladů!

Veeam V11!

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
Free trial