Moderní ochrana dat – navržená pro virtualizaci

Podle slov jednoho z našich zákazníků, produkty Veeam jsou „jako sci-fi, které se stalo skutečností“. Zákazník dále pokračuje: „Prostě to funguje“. Na zálohování se nahlíží jako na nákladné pojištění, u něhož doufáte, že je nikdy nebudete muset použít. Je to něco, co vás nenechá v noci spát. Důvod, proč jste minulý týden prošvihli své oblíbené utkání.

Společnost Veeam obrátila zálohování vzhůru nohama a vyvolala vášnivou diskuzi – zálohování a obnovení, které je rychlé, výkonné a snadno použitelné! Co bylo dříve složité a nákladné, je nyní snadno použitelné a cenově dostupné.

Nazvali jsme to Modern Data Protection (moderní ochrana dat). Je to výkonná, snadno použitelná a cenově dostupná technologie navržená pro virtualizaci. Už nikdy nebudete muset aktualizovat dalšího agenta, od základu obnovovat další virtuální počítač nebo vysvětlovat, proč zálohování trvá tak dlouho.

Prostřednictvím řešení Veeam Backup & Replication můžete každý den zálohovat veškeré virtuální počítače, aniž by vás při tom tlačil čas.

Například: Společnost Mazda dokázala snížit čas potřebný pro zálohování na polovinu a v současné době jsou schopni zálohovat důležité databáze v průběhu dne. To je něco, co dříve nebylo možné. Společnost Flybe přišla o důležitou aplikaci pro údržbu letadel, ale byla schopna ji obnovit během pouhých 2 minut. A když stavební společnost ze západního pobřeží přišla o svoji síť SAN, dokázala téměř okamžitě obnovit všechny své virtuální počítače, aniž by byla narušena práce koncových uživatelů. To vše díky technologii Modern Data Protection. Vše je možné díky virtualizaci… Nejde pouze o umožnění virtuálního prostředí. My je začali plně využívat.

Většina poskytovatelů zálohování uvažuje o virtualizaci jako o pouhé zajímavosti. Je to pro ně něco, co se snaží dostat do systému navrženého pro fyzický svět. Společnost Veeam to však vidí jinak. Produkty Veeam jsou navržené pro virtualizaci. Je to podstatou naší práce a jsme v tom nejlepší.

Naše konkurence také ráda tvrdí, že produkty Veeam využívají pouze virtuální prostředí a neumožňují fyzické zálohování. To je pravda. Ale ve světě, kde dochází k virtualizaci čím dál většího pracovního zatížení serveru, si jsme jisti, že jsme na správné cestě.

Přestaňte tedy bojovat se zálohováním virtuálních počítačů, které vám nenabízí dostatek možností, je složité a nákladné. Přišel čas změnit přístup k zálohování a začít využívat technologii Modern Data Protection. Je výkonná, snadno použitelná, cenově dostupná, ale hlavně je navržena pro virtualizaci.

Začněte využívat služeb společnosti Veeam.

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
Free trial