Moderní ochrana dat – navržená pro virtualizaci

Podle slov jednoho z našich zákazníků, produkty Veeam jsou „jako sci-fi, které se stalo skutečností“. Zákazník dále pokračuje: „Prostě to funguje“. Na zálohování se nahlíží jako na nákladné pojištění, u něhož doufáte, že je nikdy nebudete muset použít. Je to něco, co vás nenechá v noci spát. Důvod, proč jste minulý týden prošvihli své oblíbené utkání.

Společnost Veeam obrátila zálohování vzhůru nohama a vyvolala vášnivou diskuzi – zálohování a obnovení, které je rychlé, výkonné a snadno použitelné! Co bylo dříve složité a nákladné, je nyní snadno použitelné a cenově dostupné.

Nazvali jsme to Modern Data Protection (moderní ochrana dat). Je to výkonná, snadno použitelná a cenově dostupná technologie navržená pro virtualizaci. Už nikdy nebudete muset aktualizovat dalšího agenta, od základu obnovovat další virtuální počítač nebo vysvětlovat, proč zálohování trvá tak dlouho.

Prostřednictvím řešení Veeam Backup & Replication můžete každý den zálohovat veškeré virtuální počítače, aniž by vás při tom tlačil čas.

Například: Společnost Mazda dokázala snížit čas potřebný pro zálohování na polovinu a v současné době jsou schopni zálohovat důležité databáze v průběhu dne. To je něco, co dříve nebylo možné. Společnost Flybe přišla o důležitou aplikaci pro údržbu letadel, ale byla schopna ji obnovit během pouhých 2 minut. A když stavební společnost ze západního pobřeží přišla o svoji síť SAN, dokázala téměř okamžitě obnovit všechny své virtuální počítače, aniž by byla narušena práce koncových uživatelů. To vše díky technologii Modern Data Protection. Vše je možné díky virtualizaci… Nejde pouze o umožnění virtuálního prostředí. My je začali plně využívat.

Většina poskytovatelů zálohování uvažuje o virtualizaci jako o pouhé zajímavosti. Je to pro ně něco, co se snaží dostat do systému navrženého pro fyzický svět. Společnost Veeam to však vidí jinak. Produkty Veeam jsou navržené pro virtualizaci. Je to podstatou naší práce a jsme v tom nejlepší.

Naše konkurence také ráda tvrdí, že produkty Veeam využívají pouze virtuální prostředí a neumožňují fyzické zálohování. To je pravda. Ale ve světě, kde dochází k virtualizaci čím dál většího pracovního zatížení serveru, si jsme jisti, že jsme na správné cestě.

Přestaňte tedy bojovat se zálohováním virtuálních počítačů, které vám nenabízí dostatek možností, je složité a nákladné. Přišel čas změnit přístup k zálohování a začít využívat technologii Modern Data Protection. Je výkonná, snadno použitelná, cenově dostupná, ale hlavně je navržena pro virtualizaci.

Začněte využívat služeb společnosti Veeam.

Doug Hazelman (VMDoug)
Doug Hazelman (VMDoug)
Doug Hazelman pracuje jako ředitel produktové strategie ve společnosti Veeam Software. Doug probírá se zákazníky, partnery a oborovými analytiky klíčové otázky implementace infrastruktury virtuálních serverů. Pracuje s týmem výzkumu a vývoje společnosti Veeam na rozšíření a vývoji nových produktů Veeam řešících potřeby trhu a radí zákazníkům, jaké osvědčené postupy při správě virtuálních prostředí používat. O své zkušenosti se dělí prostřednictvím blogu Veeam a v dalších sociálních sítích. Doug hovořil o správě virtualizace na konferencích VMworld, Nordic Virtualization Conference, Interop a dalších akcích, včetně několika regionálních setkání VMUG. Nosí titul vExpert VMware pro rok 2011a patřil mezi hosty internetové iniciativy „Ask the Eperts“ (Zeptejte se expertů) na webu VMworld.com. Než Doug nastoupil u společnosti Veeam, pracoval jako konzultant pro IT infrastrukturu ve společnosti Bennett Adelson. Předtím byl ředitelem správy produktů pro řešení migrací ve společnosti Quest Software. Než Douga v roce 2004 získala společnost Quest Software, více než pět let pracoval ve společnosti Aelita Software na různých technických pozicích a ve správě produktů.
More about author
Rate the quality of this Article:
5.00 out of 5 based on 1 vote
Please wait...
V10

Better Backup

Faster. Stronger. Smarter

Learn more