S potěšením dnes oznamujeme, že sada Veeam Availability Suite 9.5 NOVINKA je nyní obecně dostupná a můžete si ji stáhnout! Nejnovější verze naší vlajkové lodi ještě více staví na mnoha vylepšeních pro velké podniky uvedených ve verzi 9, která pomáhají organizacím plnit dnešní cílové úrovně služeb tím, že umožňují obnovu libovolné služby IT a souvisejících aplikací a dat v řádu sekund a minut.

Na to, že se jedná o poloviční verzi, vyniká 9.5 mnoha kriticky důležitými funkcemi určenými pro velké podniky k efektivnějšímu škálování a udržování dostupnosti. Chcete-li získat představu, kolik nových technologií se zavádí, podívejte se na dokumenty Co je nového ve Veeam Backup & Replication 9.5 a Co je nového ve Veeam ONE 9.5, kde najdete úplný seznam všech nových funkcí a jejich popis. Pro ty z vás, kteří se právě začínají seznamovat s verzí 9.5, uvádíme níže seznam dosavadních příspěvků na blogu, které jsme věnovali šesti nejdůležitějším zaváděným funkcím:

Zvýšená rozšiřitelnost pro velké podniky

V zájmu zlepšení škálovatelnosti zálohování a replikace i zkrácení zálohovacích oken při snížení zátěže produkčních prostředí zavádí sada Veeam Availability Suite 9.5 zcela novou kolekci vylepšení škálovatelnosti pro velké podniky. Mezi tato vylepšení patří akcelerace výkonu zálohování, rychlejší obnovy větších virtuálních počítačů a snížení zátěže primárního úložiště a úložiště záloh i serverů virtuální infrastruktury.

Dále v zájmu efektivnějšího využití výkonu a kapacity pro rozsáhlé datové soubory uvádí verze 9.5 také pokročilou integraci ReFS, která je upřímně naší nejoblíbenější novou funkcí. Pokročilá integrace ReFS pomůže zajistit odolnost zálohovaných dat a ochranu kriticky důležitých aplikací rychlým klonováním záloh Veeam – vytvářením a transformací záloh Veeam až 10× rychleji. Zkrátí se tím zálohovací okna a sníží zátěž úložiště záloh i využití jeho kapacity díky technologii plného zálohování bez využití prostoru a zajistí integritu archivu záloh monitorováním skrytého poškození dat.

PLNÁ podpora technologií Microsoft 2016

Přesně v duchu tradice společnosti Veeam být prvními, kdo PLNĚ podporuje nejnovější technologie zaváděné našimi partnery,  také novinka Veeam Availability Suite 9.5  PLNĚ podporuje technologie Microsoft 2016 pro datová centra. Integrace neznamená jen podporu pro Windows Server 2016 a Hyper-V 2016, ale také nejnovější verze Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint a SQL Server.

Více skvělých funkcí

Seznam pokračuje! Direct Restore do Microsoft Azure zajišťuje cloudové obnovení záloh Veeam za účelem zlepšení škálovatelnosti a zvýšení efektivity. Ve verzi 9.5 můžete obnovovat zálohy přímo do cloudu využitím prostředí Azure jako cloudové datové centrum na vyžádání a získat tak všechny výhody pružných a škálovatelných cloudových zdrojů platformy Azure. Ale pokud vám to nestačí, rozšířili jsme rovněž podporu snapshotu úložiště pro Nimble Storage, která zahrnuje novinku Veeam Explorer pro Nimble Storage pro rychlejší obnovu, novou funkci rozúčtování nákladů a fakturace v nástroji Veeam ONE, která pomůže lépe vypočítat náklady na výpočetní zdroje a úložnou kapacitu využité v rámci organizace nebo nabídky služby, a přidaná podpora pro VMware vCloud Director, která pomůže klientům s funkcemi samoobslužného zálohování a obnovy a ještě mnohem víc!

Stáhněte si NOVINKU Veeam Availability Suite v9.5 ještě dnes!

Na nic nečekejte! Stáhněte si NOVINKU Veeam Availability Suite 9.5 ještě dnes a využijte naplno naše nejnovější a nejlepší technologie. A nezapomeňte se přihlásit na ŽIVÝ webový seminář, Veeam Availability Suite 9.5 Delivers Enterprise Scalability: Now Generally Available!, seminář uvádějí Jeff Crum, ředitel globálního produktového marketingu a Rick Vanover, ředitel technického produktového marketingu. Koná se 1. prosince 2016  a je věnovaný podrobnému pohledu na tyto nové funkce!

Ale počkejte... jako vždy máme něco navíc!

Včera, po dokonalém načasování, oznámila společnost VMware obecnou dostupnost řešení vSphere 6.5. Práce na úplné integraci řešení vSphere 6.5 jsme jako obvykle zahájili již během beta verze, ale nyní potřebujeme čas na to, abychom mohli zapracovat kód VDDK a následně provést kompletní regresní testování finálního kódu vSphere 6.5 a zajistit tak spolehlivost naší pokročilé integrace řešení vSphere. Z tohoto důvodu bude plná podpora řešení vSphere 6.5 pro produkt Veeam Availability Suite 9.5 dostupná v rámci aktualizace Update 1 pro Veeam Availability Suite 9.5. I když přesný časový harmongram podpory záleží na výsledcích našeho testování, z předchozích zkušeností víme, že podporu nové verze řešení vSphere vydáváme přibližně dva měsíce po zpřístupnění finálního kódu.

GD Star Rating
loading...
Je tady! NOVINKA Veeam Availability Suite 9.5 je ode dneška k dispozici, 5.0 z 5 na základě 1 hodnocení

Veeam Availability Suite

#1 Cloud Data Management for on premises, AWS, Microsoft Azure and Azure Stack, and IBM Cloud.

FREE TRIAL