Dokážete obnovit data systému Salesforce?

Současně s vydáním produktu Veeam Backup for Salesforce představila společnost Veeam první nezávislý výzkumný projekt v oblasti ochrany dat týkající se dat systému Salesforce, v jehož rámci provedla průzkum mezi 800 nestrannými respondenty ze tří rolí (správci systému Salesforce, správci zálohování, provoz IT): zprávu o trendech v ochraně systému Salesforce v roce 2022.

V této sérií příspěvků na blogu o zálohování dat systému Salesforce jsme se minule zabývali otázkou „proč“ a tím, kdo za zálohování odpovídá?  Tento týden se podíváme podrobněji na to, v čem měly jistotu a čeho se obávaly organizace, pokud jde o jejich schopnost data systému Salesforce skutečně obnovit:

Při analýze dat jsme zjistili, že správce zálohování si byl jistější než správce systému Salesforce, že organizace dokáže bez problémů obnovit všechna data a metadata. Tento způsob uvažování může být pravděpodobně způsoben nedostatečným pochopením nekonečných možností přizpůsobení, které umožňuje systém Salesforce. Správce zálohování si může myslet, že se systém Salesforce podobá jiným produktům, které zálohuje, jako je sada Microsoft 365. Rozdíly mezi těmito dvěma produkty jsou však obrovské.

Zjistili jsme také, že méně než polovina těchto organizací se domnívá, že dokáže obnovit 100 záznamů během jednoho pracovního dne, a dalším 30 % to může trvat dva dny až týden. V jaké pozici by se váš tým ocitl, kdybyste ztratili přístup k datům systému Salesforce?

Získejte další informace a stáhněte si bezplatnou zkušební verzi ZDE.

Prozkoumejte naše propagační nabídky.

Doufáme, že pro vás byla tato série příspěvků na blogu a výzkumná zpráva užitečná!  Pokud vám unikly minulé díly této série, najdete je zde:

  1. Proč zálohovat data systému Salesforce?
  2. Kdo zálohuje data systému Salesforce?
  3. Dokážete obnovit data systému Salesforce?

Stáhněte si zprávu o trendech v ochraně dat systému Salesforce v roce 2022 a přečtěte si informace o nástroji Veeam Backup for Salesforce.

Souhrn příspěvku na blogu: Jakým problémům organizace čelí při zálohování dat systému Salesforce? Ztráta přístupu k datům i na jediný den může znamenat obrovský problém v celé společnosti.

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
NOVINKA
V12

Vyhněte se ztrátě dat
Vyhněte se ransomwaru

Nejlepší zálohování a obnovení