Jest już dostępna wersja v3 rozwiązania Veeam do backupu danych Office 365!

Nie jest tajemnicą, że gdy się korzysta z pakietu Microsoft Office 365, trzeba zadbać o kopie zapasowe. Chociaż firma Microsoft odpowiada za infrastrukturę i jej dostępność, dane należą do klienta i to na nim spoczywa obowiązek ich ochrony. A chcąc je chronić w pełni, trzeba tworzyć kopie zapasowe. Każdy klient powinien kontrolować własne dane oraz dbać o przestrzeganie obowiązujących zasad i przepisów. Dodatkowy egzemplarz danych przydaje się nie tylko w razie ich przypadkowego usunięcia — poniżej przedstawiam pięć dodatkowych powodów, dla których warto mieć kopię zapasową.

Opublikowano: Kwiecień 2, 2019

Veeam Backup & Replication Community Edition:
nasz najnowszy prezent dla społeczności

NOWE rozwiązanie Veeam Backup & Replication Community Edition to niezbędne BEZPŁATNE rozwiązanie, które udostępnia oparte na hoście funkcje backupu i replikacji w środowiskach VMware, Hyper-V i AHV, a także agentowe funkcje backupu przeznaczone dla stacji roboczych oraz serwerów z systemami Windows i Linux — niezależnie od tego, czy są to komputery fizyczne, czy instancje działające w chmurze publicznej.

Opublikowano: Marzec 29, 2019

Zarządzanie danymi w chmurze jest teraz ZNACZNIE łatwiejsze!

Podczas każdego spotkania z klientem, w którym biorę udział, słowo „chmura” pada w ciągu pierwszych kilku minut. Niemal wszystkie firmy chcą jakoś korzystać z tej technologii, zwłaszcza że dążą do zwiększenia swojej sprawności operacyjnej. Jednak klienci zawsze mają wątpliwości dotyczące zarządzania danymi i ich ochrony w takich środowiskach, więc spędzam sporo czasu na rozwiewaniu ich obaw.
Danny Allan
Autor Danny Allan

Opublikowano: Styczeń 29, 2019

Już jest: Veeam Availability on Cisco HyperFlex

W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy nowe wspólne rozwiązanie — Veeam Availability on Cisco HyperFlex. Łączy ono możliwości platformy Veeam Hyper-Availability Platform oraz systemu HyperFlex — czołowego w branży rozwiązania Cisco z zakresu infrastruktury hiperkonwergentnej — zapewniając wysokodostępną platformę klasy korporacyjnej do inteligentnego zarządzania danymi. Jakie są jej cechy szczególne?

Opublikowano: Listopad 30, 2018

Veeam wprowadza macierzystą integrację z migawkami dla produktów NetApp HCI i SolidFire

Cztery lata temu firma Veeam wprowadziła na rynek przełomową funkcję macierzystej integracji z migawkami pamięci masowej przeznaczoną dla ONTAP — sztandarowego systemu operacyjnego pamięci masowej NetApp. Oprócz upraszczania operacji, podnoszenia efektywności, ograniczania ryzyka i zwiększania zwrotu z inwestycji platforma Veeam Hyper-Availability Platform i system ONTAP wciąż pomagają klientom różnej wielkości w przyspieszaniu transformacji cyfrowej i skuteczniejszym konkurowaniu w warunkach gospodarki cyfrowej.
Adam Bergh
Autor Adam Bergh

Opublikowano: Listopad 15, 2018

Veeam wyróżnia się w branży pod względem zadowolenia klientów

Aby wzmacniać zaufanie klientów, co rok rozsyłamy do nich ankietę, dzięki której dowiadujemy się bardziej szczegółowo, jak postrzegają oni nasze produkty i usługi. Badanie zadowolenia klientów zostało przeprowadzone przez niezależny podmiot, a następnie użyte do obliczenia wskaźnika Net Promoter Score (NPS), określającego skłonność klientów do polecania produktów lub usług firmy innym osobom.
Peter McKay
Autor Peter McKay

Opublikowano: Październik 2, 2018

Veeam prezentuje NOWE technologie zarządzania danymi w chmurze podczas konferencji Ignite 2018

Firma Veeam, powstała w świecie wirtualizacji, dzięki dynamicznemu przystosowywaniu oferty do potrzeb klientów stała się liderem w dziedzinie inteligentnego zarządzania danymi. Podtrzymując dotychczasowe tempo rozwoju i dynamikę rynkową, Veeam wkrótce wprowadzi mocno wyczekiwaną NOWOŚĆ — pakiet Veeam Availability Suite 9.5 Update 4. Ma on zredefiniować zarządzanie danymi w chmurze dzięki funkcjom mobilności przeznaczonym dla platformy Microsoft Azure Stack oraz macierzystej obsłudze pamięci masowej Azure Blob na potrzeby długoterminowego przechowywania danych.

Opublikowano: Wrzesień 25, 2018

Na styku ransomware i RODO

Branża IT uwielbia gorące tematy. Obecnie wiele się mówi o chmurze, infrastrukturze hiperkonwergentnej i uczeniu maszynowym, ale do zagadnień, które najczęściej poruszają informatycy podczas luźnych rozmów, należą ransomware i wprowadzone przez Unię Europejską Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Każdy z tych tematów z osobna jest pasjonujący, ale co w sytuacji, gdy te zagadnienia się ze sobą łączą? Niedawno zadano mi pytanie: „Jakie są konsekwencje ransomware w świetle RODO?”. Było ono rzadkim przypadkiem zazębiania się różnych zagadnień z dziedziny IT.

Opublikowano: Wrzesień 13, 2018

Firma Veeam osiąga w II połowie 2017 r. czołowy w branży wzrost przychodów

Firma Veeam, powołana do istnienia we wczesnych latach ery chmury, tworzy historię bezprecedensowych sukcesów. Jest to historia dynamicznego wzrostu, przyspieszającego z kwartału na kwartał i z roku na rok dzięki innowacyjności, jakości produktów oraz lojalności klientów. Rok 2017 był najlepszym rokiem w naszej historii, a również w tym roku z wiatrem w żaglach pędzimy przed siebie.
Peter McKay
Autor Peter McKay

Opublikowano: Wrzesień 7, 2018