Nowoczesna ochrona danych – stworzona na potrzeby wirtualizacji

Jak powiedział jeden z naszych klientów, Veeam to „jakby spełnienie wizji science-fiction”. Nasi klienci mówią też: „To po prostu działa”. Kopie zapasowe traktuje się jako drogą polisę ubezpieczeniową — z nadzieją, że nigdy nie będzie potrzebna. To coś, co nie daje spać. Coś, przez co zdarza się opuścić ważny mecz.

Firma Veeam wywołała rewolucję w backupie oraz spore emocje, oferując szybkie, wydajne i łatwe w obsłudze funkcje backupu i odzyskiwania danych. Coś, co kiedyś było skomplikowane i drogie, stało się łatwe w obsłudze i przystępne cenowo.

Nazywamy to nowoczesną ochroną danych — stworzoną na potrzeby wirtualizacji oraz wydajną, łatwą w obsłudze i przystępną cenowo. Dzięki niej nie trzeba już aktualizować agentów, odzyskiwać maszyn od podstaw ani tłumaczyć się, dlaczego nie starcza czasu na robienie kopii zapasowych.

Dzięki Veeam Backup & Replication można codziennie wykonywać backup każdej maszyny wirtualnej i jeszcze zachować sporo czasu.

Przykładowo: Mazda o połowę skróciła czas backupu, a obecnie kopie zapasowe kluczowych baz danych tworzy w ciągu dnia. Wcześniej nie było to możliwe. Flybe po utracie krytycznej aplikacji do obsługi samolotów było w stanie przywrócić ją do pracy w niespełna 2 minuty. A gdy pewna amerykańska firma budowlana straciła sieć SAN, udało się jej niemal natychmiast przywrócić wszystkie maszyny wirtualne, bez przerywania pracy użytkowników.

Na tym polega nowoczesna ochrona danych. Umożliwia nam to wirtualizacja… Środowisko wirtualne to nie coś, co tolerujemy — to fundament naszych działań. Większość dostawców narzędzi do backupu traktuje wirtualizację jako dodatek, doczepiony do systemu przeznaczonego dla środowisk fizycznych. Rozwiązania Veeam są inne — są stworzone na potrzeby wirtualizacji. Zajmujemy się tylko wirtualizacją i robimy to najlepiej.

Nasi konkurenci powtarzają, że Veeam obsługuje wyłącznie środowiska wirtualne, a nie fizyczne. To prawda. Ale gdy wirtualizacja obejmuje coraz więcej serwerów, jesteśmy przekonani, że to właściwa strategia.

Nie warto więc męczyć się z narzędziami do backupu maszyn wirtualnych, które mają za mało funkcji, są skomplikowane i drogie. Czas zmienić sposób patrzenia na backup i wdrożyć nowoczesną ochronę danych — stworzoną na potrzeby wirtualizacji — wydajną, łatwą w obsłudze i przystępną cenowo.

Czas przejść na rozwiązania Veeam.

Otrzymuj cotygodniowe aktualności na temat bloga
Dokonując subskrypcji, zgadzasz się na zarządzanie Twoimi danymi osobowymi zgodnie z Polityką prywatności firmy Veeam
Dziękujemy za zaufanie i trochę miejsca w Twojej skrzynce!
Dzięki cotygodniowemu podsumowaniu nie ominą Cię żadne ciekawe treści z naszego bloga.
OK
Free trial