Modern veri koruma – sanallaştırma için tasarlandı

Müşterimizden birinin dediği gibi Veeam, "tıpkı bilim kurgunun gerçekleşmesi gibi bir şey." Bir başka müşterimiz ise "Gerçekten çalışıyor" diyor.
Yedekleme, hiçbir zaman kullanmak zorunda kalmayacağınızı umduğunuz pahalı bir sigorta poliçesi olarak algılanır. İş yerinde sabahlamanıza neden olan şeydir. Geçen haftanın büyük maçını kaçırmanızın tek sebebidir.

Veeam yedeklemeyi baştan sona değiştirdi ve harika özellikleri ile herkesin hayranlığını kazandı – kullanımı kolay, hızlı ve güçlü yedekleme ve kurtarma Eskiden karmaşık ve pahalı olan ne varsa şimdi kullanımı kolay ve uygun maliyetli hale geldi.

Biz buna Modern Veri Koruma diyoruz – sanallaştırma için tasarlandı ve güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetlidir. Bir başka ajanı güncellemek, bir başka sanal makineyi tamamen kurtarmak veya yedek alma işleminin niye hala tamamlanmadığını kimseye açıklamak zorunda kalmazsınız.

Veeam Backup & Replication ile, her sanal makineyi, her gün yedekleyebilirsiniz ve size kalan zamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Örneğin. Mazda yedekleme zamanını yarıya indirmeyi başardı ve şimdi kritik veritabanlarını gün içinde çalışma saatlerinde yedekleyebiliyorlar. Bunu daha önce hayal bile edemiyorlardı. Flybe kritik bir uçak bakım programını kaybetti ve sadece 2 dakika içinde tekrar çevrimiçi kullanıma alabildiler. Ve bir batı yakası inşaat şirketi SAN'larını kaybettiğinde, son kullanıcıya en ufak bir etkisi olmadan Sanal Makinelerini hemen hemen anında geri yükleyebildiler.

İşte bu Modern Veri Korumadır. Yaptığımız şeyi mümkün kılan şey sanallaştırmadır... Başkalarının yaptığı gibi sanal ortamın getirdiği zorluklar için geçici çözümler sunmuyoruz – sadece sanallaştırmaya özgü kalıcı çözümler üretiyoruz.

Çoğu yedekleme uygulaması sağlayıcısı için sanallaştırma sonradan düşünülmesi gereken bir şeydir – fiziksel dünya için tasarlanmış bir sisteme sonradan yapıştırılan bir eklenti gibi. Fakat Veeam tamamen farklıdır – Veeam Sanallaştırma için Tasarlandı. Tüm yaptığımız ve tabi ki en iyi yaptığımız budur.

Rakiplerimiz de Veeam'in sadece sanal olduğunu ve fiziksel yedekleme yapamadığımızı söylemeyi seviyorlar. Bu gerçekten doğrudur. Fakat sunucuların iş yükleri gün geçtikçe daha fazla sanallaştıkça, bu kulvarda yer almanın doğru olduğunu düşünüyoruz.

Sınırlı yetenekleri olan, karmaşık ve pahalı Sanal Makine yedeklerinizle savaşmaya artık son verin. Yedeklemeye olan bakışınızı değiştirmenin ve Modern Veri Korumaya geçmenin zamanı geldi. Sanallaştırma için tasarlandı - güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli.

Veeam'e geçin.

Doug Hazelman (VMDoug)
Doug Hazelman (VMDoug)
Doug Hazelman, Veeam Software ürün stratejisi baş direktörüdür. Doug, sanal sunucu altyapılarını uygulamadaki temel hususlar hakkında müşteriler, partnerlerle ve sektör analistleri ile sürekli olarak görüş alışverişinde bulunmaktadır. Pazar ihtiyaçlarını karşılamak için yeni Veeam ürünlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için Veeam'in AR-GE ekibi ile yakında çalışmakta ve sanal ortamların yönetilmesi için en iyi uygulamalar hakkında müşterilere tavsiyelerde bulunmaktadır. Doug uzmanlığını Veeam bloğunda ve diğer sosyal medya ortamlarında paylaşmaktadır. Doug, VMworld, Nordic Virtualization Conference, Interop ve bölgesel VMUG toplantıları dahil olmak üzere diğer etkinliklerde sanallaştırma yönetimi hakkında konferanslar vermiştir. 2011 yılı VMware vExpert'iseçilmiştir ve aynı zamanda VMworld.com'un "Uzmanlara Sorun" bölümündeki uzmanlardan biridir. Veeam'e katılmadan önce Doug, Bennet Adelson firmasında BT altyapı danışmanıydı. Kariyerinin başlangıcında Quest Software'de Taşınma Çözümleri Ürün Yönetim direktörü olarak çalışmıştır. Doug, 2004 yılında Quest Software ile birleşmeden önce Aelita Software firmasında beş yıldan fazla çeşitli teknik ve ürün yönetim pozisyonlarında çalışmıştır.
More about author
Rate the quality of this Article:
5.00 out of 5 based on 1 vote
Please wait...
V10

Better Backup

Faster. Stronger. Smarter

Learn more