#1 Global Leader in Data Protection & Ransomware Recovery

Veeam jmenoval Kate Hutchinson marketingovou ředitelkou

Zkušená marketingová ředitelka ze společností Riverbed, Polycom, VMware, Citrix a BEA přináší do Veeamu nové principy vedení a firemního marketingu i vlastní úspěchy, aby ještě více posílila tento tým světové úrovně

Baar, Švýcarsko – 4. října 2017: Veeam Software, inovativní poskytovatel řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise), dnes oznámil, že marketingovou ředitelkou (CMO) firmy byla jmenována Kate Hutchinsonová. Hutchinsonová bude řídit globální marketing společnosti a posilovat postavení firmy v čele žebříčku poskytovatelů dostupnosti pro jakékoli aplikace a data v jakémkoli cloudu. Hutchinsonová se bude přímo zodpovídat jednomu z výkonných ředitelů a prezidentovi společnosti Veeam, Peteru McKayovi.

„Prokazatelné zkušenosti Kate Hutchinsonové, především v oblasti vedení marketingových týmů během období rychlého růstu a transformace, přinesou cenný strategický a odborný pohled na náš tým, s nímž míříme k metě překonání tržeb ve výši 1 miliardy dolarů,“ řekl McKay. „Kate zvýšila tržní podíl a podpořila pozici značky v nejznámějších technologických firmách a její zkušenosti jsou bezkonkurenční. Na naší cestě k řešením nepřetržité dostupnosti pro firmy na celém světě bude Kate hrát klíčovou roli, přičemž jejím úkolem bude zajistit rozvoj a růst naší značky. Jsem nadšený, že je členkou našeho týmu.“

„Veeam je úžasná společnost s mimořádnými základy, velkou a loajální skupinou zákazníků a vzrušující vizí. Naším cílem je upevnit vedoucí pozici společnosti ve sféře zajišťování dostupnosti dat, jež jsou hnacím motorem digitální ekonomiky,“ říká Hutchinsonová.  „Firmy na cestě k digitální transformaci stále více potřebují robustní řešení dostupnosti, a společnost Veeam je připravena tyto potřeby i nadále naplňovat, stejně jako tomu bylo v uplynulých deseti letech. Zažíváme skvělou éru společnosti Veeam a já se těším, že společně zvýšíme její tržní podíl a rozšíříme povědomí o značce i v rámci druhé dekády růstu. 

Hutchinsonová přináší do společnosti Veeam více než 20 let zkušeností na pozici marketingové ředitelky v různých softwarových a hardwarových technologických firmách jako Riverbed, Polycom, VMware, Citrix a BEA. V poslední době zastávala Hutchinsonová post první viceprezidentky a ředitelky marketingu ve firmě Riverbed, soukromé společnosti, jenž vévodí trhu aplikační výkonové infrastruktury a softwarově definovaných sítí. Hutchinsonová úspěšně provedla firmu Riverbed procesem vytvoření nové pozice a značky, díky němuž firma obsáhla mnohem větší (cca 11x) tržní prostor. 

Před působením v Riverbedu byla Hutchinsonová výkonnou viceprezidentkou a ředitelkou marketingu v Polycomu, přední firmě v oblasti řešení firemní konferenční komunikace. Hutchinsonová stála v čele transformace firmy z poskytovatele hardwaru na společnost zaměřenou na software a předního poskytovatele sjednocené komunikace a vizuální/hlasové komunikace. Rovněž napomáhala zaměstnancům pochopit, jak může software urychlit uvádění inovací na trh a zároveň odlišit Polycom od konkurence.

Před prací v Polycomu byla Hutchinsonová marketingovou ředitelkou a viceprezidentkou pro marketing ve společnosti VMware, v níž rozšířila pozici firmy z prodejce hypervizorů na poskytovatele virtualizačních řešení, která pomáhají zákazníkům vytvářet soukromé i veřejné cloudy. Před působením ve firmě VMware pomohla Hutchinsonová společnosti Citrix vyvinout strategii, jak během tří let zdvojnásobit výnosy na 1 miliardu dolarů a stanout tak v čele sektoru přístupu a dodávek aplikací. Ve společnosti BEA Systems Hutchinsonová vytvořila a řídila všechny aspekty marketingu, díky nimž firma během tří let vyrostla ze 300 miliónů na 1 miliardu dolarů a stala se jednou z nejrychleji rostoucích firem, která v ročních výnosech dosáhla 1 miliardy dolarů.

Hutchinsonová získala magisterský titul na Sanfranciské státní univerzitě a má bakalářský titul z univerzity na Long Islandu, Southampton College (nyní součást Newyorské státní univerzity ve Stony Brooku).  V roce 2005 dostala Hutchinsonová od univerzity na Long Islandu, Southampton College, ocenění Distinguished Alumni (vynikající absolvent).

Další informace naleznete na stránkách www.veeam.com/cz.

 

 

O Veeam Software

Veeam rozpoznává nové výzvy, kterým společnosti po celém světě čelí při zajištění Always-On Enterprise - obchodní činnosti, jež musí být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. K řešení tohoto se Veeam stal průkopníkem nového trhu Řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise), aby pomohl organizacím dosáhnout cílů času obnovy a bodu obnovy (RTPO) nižších než 15 minut pro všechny aplikace a data. Toho dosahuje prostřednictvím zásadně nového typu řešení, které poskytuje vysokorychlostní obnovení, zamezení ztrátě dat, ověřenou obnovitelnost, zmírnění rizik a kompletní transparentnost. Řešení Veeam Availability Suite, jež obsahuje Veeam Backup & Replication, využívá virtualizační, ukládací a cloudové technologie, které umožňují moderním datovým centrum šetřit organizacím čas, zmírnit rizika a výrazně snižovat investiční a provozní náklady, při stále podpoře stávajících a budoucích cílů zákazníků Veeam.

Veeam byl založen v roce 2006 a v současné době má po celém světě 49 000 ProPartnerů a více než 255 000 zákazníků. Globální centrála společnosti se nachází v Baaru ve Švýcarsku, další pobočky má společnost Veeam po celém světě. Pro více informací navštivte www.veeam.com/cz.