Mediální kontakty

Firemní

Stuart Marks
Senior Director, Global Corporate Communications
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
 

Heidi Monroe Kroft
Director, Corporate Communications
and Global Public Relations
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft

Lucy Houghton
Manager, Corporate Communications
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini

Rachel Nudge
Global Analyst Relations Manager
rachel.nudge@veeam.com
Cell: +1 614-937-7590
Office: +1 614-547-4296
Skype: rachelnudge
@rachelnudge

Wendy Lang
Senior Manager, Corporate Communications
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
 

Jennifer Henderson
Director, Global Analyst Relations
jennifer.henderson@veeam.com
Cell: (650) 224-7676
@weeziehenderson

Jak vám můžeme dnes pomoci?

Jak vám můžeme dnes pomoci?

Krásné svátky!

Chat je nyní offline. Můžete vyplnit formulář a my vám zavoláme.

Technické

Obecné a licence

Prodej

Partnerství

Obnovení údržby

Máte problém nebo potřebujete poprodejní technickou pomoc?
*Pokud potřebujete pomoc s výběrem správného produktu, vyberte chat „Prodej“.

Potřebujete radu k těmto webovým stránkám, aktualizovat tipy nebo pomoc s licencemi/účty?

Potřebujete další licenci, podrobnosti o cenách, informace o produktech nebo máte nějakou jinou otázku týkající se prodeje?

Chtěli byste se stát naším partnerem nebo potřebujete pomoc jako náš stávající partner?

Máte nějakou otázku týkající se obnovení údržby? Maximalizujte své úspory díky předplacené údržbě a zafixujte si cenu až na pět let.

Zahájit chat

Omlouváme se, ale tento chat není momentálně k dispozici

Zahájit chat

Omlouváme se, ale tento chat není momentálně k dispozici

Zahájit chat

Omlouváme se, ale tento chat není momentálně k dispozici

Zahájit chat

Omlouváme se, ale tento chat není momentálně k dispozici

Informace o osobních údajích. Odeslané osobní údaje podléhají Zásadám ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
ZPĚT

Zanechte prosím zprávu


Děkujeme za váš požadavek!

Brzy vás bude kontaktovat zástupce společnosti Veeam.

Kontaktujte nás  new message