Kontakty dla mediów

Firmowe

Stuart Marks
Senior Director, Global Corporate Communications
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
 

Heidi Monroe Kroft
Director, Corporate Communications
and Global Public Relations
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft

Lucy Houghton
Manager, Corporate Communications
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini

Rachel Nudge
Global Analyst Relations Manager
rachel.nudge@veeam.com
Cell: +1 614-937-7590
Office: +1 614-547-4296
Skype: rachelnudge
@rachelnudge

Wendy Lang
Senior Manager, Corporate Communications
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
 

Jennifer Henderson
Director, Global Analyst Relations
jennifer.henderson@veeam.com
Cell: (650) 224-7676
@weeziehenderson

Jak możemy Ci dziś pomóc?

Jak możemy Ci dziś pomóc?

Wesołych Świąt!

Obecnie czat jest niedostępny. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Sprawy techniczne

Sprawy ogólne i licencjonowanie

Sprzedaż

Partnerzy

Odnowienie konserwacji

Czy masz problem lub potrzebujesz posprzedażowej pomocy technicznej?
*Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego produktu, wybierz czat „Sprzedaż”.

Czy potrzebujesz porad dotyczących witryny lub uaktualnienia albo pomocy związanej z licencjami/kontami?

Czy potrzebujesz dodatkowej licencji, danych cenowych lub informacji o produkcie albo masz inne pytanie związane ze sprzedażą?

Czy chcesz zostać naszym partnerem lub jesteś partnerem i potrzebujesz pomocy?

Czy masz pytanie dotyczące odnowienia konserwacji? Skorzystaj z przedpłaconych usług konserwacji, a zapewnisz sobie maksymalne korzyści i tę samą cenę nawet na pięć lat.

Rozpocznij czat

Przepraszamy, ale w tej chwili czat jest niedostępny

Rozpocznij czat

Przepraszamy, ale w tej chwili czat jest niedostępny

Rozpocznij czat

Przepraszamy, ale w tej chwili czat jest niedostępny

Rozpocznij czat

Przepraszamy, ale w tej chwili czat jest niedostępny

Uwaga dotycząca prywatności. Przesłanie danych osobowych oznacza zgodę na ich objęcie Polityką prywatności firmy Veeam.
WSTECZ

Zostaw wiadomość


Dziękujemy za zgłoszenie!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy Veeam.

Skontaktuj się z nami  new message