Medya iletişim bilgileri

Kurumsal

Stuart Marks
Senior Director, Global Corporate Communications
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
 

Heidi Monroe Kroft
Director, Corporate Communications
and Global Public Relations
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft

Lucy Houghton
Manager, Corporate Communications
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini

Rachel Nudge
Global Analyst Relations Manager
rachel.nudge@veeam.com
Cell: +1 614-937-7590
Office: +1 614-547-4296
Skype: rachelnudge
@rachelnudge

Wendy Lang
Senior Manager, Corporate Communications
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
 

Jennifer Henderson
Director, Global Analyst Relations
jennifer.henderson@veeam.com
Cell: (650) 224-7676
@weeziehenderson

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

İyi tatiller!

Sohbet şu an çevrimdışı. Lütfen formu doldurun. Size geri dönüş yapacağız.

Teknik

Genel Bilgi ve Lisanslama

Satış

İş Ortaklığı

Bakım yenilemesi

Bir sorununuz mu var ya da satış sonrası teknik desteğe mi ihtiyacınız var?
*doğru ürününün seçimiyle ilgili yardım için lütfen "Satış" sohbetini seçin

Lisanslarınızla/hesaplarınızla ilgili yardıma, yükseltme ipuçlarına ve web sitesiyle ilgili desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Lisans, fiyatlandırma ayrıntıları, ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ya da satışla ilgili başka sorularınız mı var?

İş ortağımız mı olmak istiyorsunuz ya da mevcut iş ortağımız olarak desteğe mi ihtiyacınız var?

Bakım yenilemesi ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir konu var mı? Ön ödemeli bakım seçeneği ile fiyatı beş yıla kadar sabitleyerek tasarruflarınızı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Canlı sohbeti başlatın

Üzgünüz, şu anda sohbet ortamı kullanılamıyor

Canlı sohbeti başlatın

Üzgünüz, şu anda sohbet ortamı kullanılamıyor

Canlı sohbeti başlatın

Üzgünüz, şu anda sohbet ortamı kullanılamıyor

Canlı sohbeti başlatın

Üzgünüz, şu anda sohbet ortamı kullanılamıyor

Gizlilik Politikası. Kişisel bilgilerinizi göndererek Veeam Gizlilik Politikası'na tabi olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
GERİ

Lütfen bir mesaj bırakın


Talebiniz için teşekkürler!

Veeam temsilcisi kısa bir süre içinde sizinle iletişime geçecek.

İletişim  new message