Newsroom

Informacje prasowe

19 maja 2022 r. Najnowsza aktualizacja

Veeam zapowiada premiery produktów i funkcjonalności, wzmacniając platformę ochrony danych w chmurze hybrydowej

Dyrektor ds. technicznych (CTO) firmy, Danny Allan, przedstawia innowacje Veeam podczas konferencji VeeamON 2022. Wśród zapowiadanych produktów są m.in. Veeam Backup & Replication v12, Veeam Backup for Salesforce oraz Veeam Backup for Microsoft 365 v7.

Pakiet dla mediów

Marketing

Narzędzia PR

Zasoby ułatwiające i usprawniające publikowanie zapowiedzi i komunikatów

Buildings

O firmie

Dowiedz się więcej o firmie Veeam i o ludziach, dzięki którym jest ona liderem w obszarze inteligentnego zarządzania danymi

Communications

Społeczność

Poznaj lepiej firmę Veeam, korzystając z zasobów zarządzanych przez społeczność

White Paper

Wzbogać wiedzę z zakresu technologii związanych z wirtualizacją, przeglądając dokumenty White Paper firmy Veeam

Z perspektywy analityków

Poznaj opinie analityków na temat innowacji wprowadzonych na rynek przez firmę Veeam

Kontakty dla mediów

Stuart Marks
Senior Director, Global Corporate
Communications
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
Heidi Monroe Kroft
Director, Corporate Communications and Global
Public Relations
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft
Lucy Houghton
Senior Manager, Corporate Communications,
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini
Rachel Kaltenbach
Global Analyst Relations Director
Rachel.Kaltenbach@veeam.com
Tel. kom.: +1 614-937-7590
Tel. biur.: +1 614-547-4296
Wendy Lang
Director, Corporate Communications,
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
Zeljka Skoko
Manager, Corporate Communications,
EMEA
zeljka.skoko@veeam.com
+49(0)1573 / 43 88 335
Jessica Munoz
Global Analyst Relations Manager
Jessica.Munoz@veeam.com
347-724-6049