Basın Odası

Basın bültenleri

9 Mart 2022 En yeni güncelleme

YENİ Veeam Backup for Microsoft 365 v6, Kritik Verilerin Kontrolü ve Zahmetsizce Kurtarılmasında Etkiyi Artırıyor

En son sürümde Amazon S3 Glacier, S3 Glacier Deep Archive ve Azure Archive'a yedek kopya ekleyerek bulut nesne depolama entegrasyonları iyileştirilirken, Microsoft 365 ortamları için self servis geri yükleme portalı sunuluyor

Basın Kiti

Marketing

Halkla İlişkiler Araçları

Daha kolay ve etkili bir şekilde kamu duyurusu yapmanıza yardımcı olacak kaynaklar

 
Buildings

Şirket Hakkında

Veeam ve bizi akıllı veri yönetiminde lider haline getirenler hakkında daha fazla bilgi edinin

Communications

Topluluk

Veeam topluluğu tarafından yönetilen kaynakları inceleyerek Veeam'i daha yakından tanıyın

 

White Paper

Veeam white paper'larını inceleyerek sanallaştırmayla ilgili teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinin

Analist görüşleri

Analistlerin Veeam'in piyasaya sürdüğü yenilikler hakkında neler düşündüğünü öğrenin

Medya İletişim Sorumluları

Stuart Marks
Kıdemli Direktör, Küresel Kurumsal
İletişim
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
Heidi Monroe Kroft
Direktör, Kurumsal İletişim ve Küresel
Halkla İlişkiler
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft
Lucy Houghton
Kıdemli Yönetici, Kurumsal İletişim,
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini
Rachel Kaltenbach
Küresel Analist İlişkileri Direktörü
Rachel.Kaltenbach@veeam.com
Cell: +1 614-937-7590
Office: +1 614-547-4296
Wendy Lang
Kurumsal İletişim Direktörü,
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
Zeljka Skoko
Yönetici, Kurumsal İletişim,
EMEA
zeljka.skoko@veeam.com
+49(0)1573 / 43 88 335
Jessica Munoz
Global Analist İlişkileri Yöneticisi
Jessica.Munoz@veeam.com
347-724-6049