News Room

Persberichten

17 mei 2022 Meest recente updates

Veeam-onderzoek: 76% van alle organisaties geeft toe ransomware-criminelen te betalen; een derde daarvan kan nog steeds geen gegevens herstellen

Veeam onthult de resultaten van zijn 2022 Ransomware Trends Report tijdens VeeamON 2022 waaruit blijkt dat cybercriminelen met succes gemiddeld 47% van de productiegegevens versleutelen en dat slachtoffers slechts 69% van de getroffen gegevens kunnen herstellen

Mediakit

Marketing

PR Tools

Resources voor eenvoudig en efficiënt annonceren

 
Buildings

Over het bedrijf

Kom meer te weten over Veeam en de mensen die het bedrijf tot koploper op het gebied van Intelligent Data Management hebben gemaakt

Communications

Community

Leer Veeam beter kennen door interactie met resources uit onze community

Whitepaper

Krijg nog meer inzicht in virtualisatietechnologie door de whitepapers van Veeam te bekijken

Standpunten van analisten

Lees wat analisten vinden van de innovaties die Veeam op de markt heeft gebracht

Contactpersonen voor de media

Stuart Marks
Senior Director, Global Corporate
Communications
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
Heidi Monroe Kroft
Director, Corporate Communications and Global
Public Relations
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft
Lucy Houghton
Senior Manager, Corporate Communications,
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini
Rachel Kaltenbach
Global Analyst Relations Director
Rachel.Kaltenbach@veeam.com
Mobiel: +1 614-937-7590
Kantoor: +1 614-547-4296
Wendy Lang
Director, Corporate Communications,
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
Zeljka Skoko
Manager, Corporate Communications,
EMEA
zeljka.skoko@veeam.com
+49(0)1573 / 43 88 335
Jessica Munoz
Global Analyst Relations Manager
Jessica.Munoz@veeam.com
347-724-6049