VeeamLive

Seleziona la lingua e il fuso orario
Il fuso orario
Whiteboard

Hosts: Murat Acinci

Gün geçtikçe daha da yaygınlaşan, sunduğu teknolojilerle BT’ye sıradışı çeviklik ve performans kazandırırken operasyonel maliyetleri önemli ölçüde düşüren hiperbütünleşik mimari çözümü Nutanix ve her veri, uygulama ve iş yükü için hiper-süreklilik sağlamayı hedefleyen Veeam Software geliştirdikleri entegrasyonlar ile daha çevik BT ve etkin, uygulanabilir iş sürekliliği sunuyorlar.

Nutanix ve Veeam Türkiye teknik uzmanlarının biraraya geleceği bu yayınımızda iki çözümün sizlere sağlayacağı avantajları detayları ile öğrenme fırsatı bulacaksınız… Hemen kaydınızı yaptırın ve bu online sunumumuzu kaçırmayın.

February 22 Thursday 08:00:00 GMT Registrazione

Whiteboard

Hosts: Jean-François Albertini

Lors de cette session en direct, nous verrons comment Veeam® vous accompagne et simplifie les déploiements ROBO (Remote Office / Branch Office).
Infrastructure virtuelle, serveurs physiques nous vous expliquerons, comment avec la veeam availabilty platform vous pouvez maintenant gérer toutes vos problématiques de site distants.

Rejoignez-nous pour une session exclusive avec Jean François Albertini et Arnaud Quenum, Ingénieurs Systèmes Veeam France.

February 28 Wednesday 13:30:00 GMT Registrazione

Guests

Arnaud Quenum

Systems Engineer chez Veeam Software