Společnost Veeam vyniká ve spokojenosti zákazníků

Abychom si získali důvěru svých zákazníků, každý rok rozesíláme průzkum, který slouží k pochopení způsobu, jakým zákazníci vnímají naše produkty a služby. Průzkum spokojenosti zákazníků provedla nezávislá třetí strana a poté byl využit při stanovení míry loajality zákazníků, což je index sloužící k hodnocení ochoty zákazníků doporučit produkty a služby dané firmy druhým.
Peter McKay
Autor Peter McKay

Zveřejněno: Říjen 2, 2018

Společnost Veeam na konferenci Ignite 2018 předvedla NOVOU správu dat v cloudu

Veeam, firma zrozená v době virtualizace, se rychle přizpůsobila potřebám zákazníka a stala se lídrem v inteligentní správě dat. Netrpělivě očekávaná NOVINKA Veeam Availability Suite Update 4, díky které společnost Veeam udrží tempo s trhem, bude brzy uvedena. To je příslibem revoluční novinky ve správě dat v cloudu díky cloudové mobilitě pro Microsoft Azure Stack i nativní úložiště Azure Blob pro archivy využívající technologii Veeam.

Zveřejněno: Září 25, 2018

Společnost Veeam dosáhla ve 2. polovině roku 2017 největšího růstu tržeb na trhu

Společnost Veeam, která vznikla na počátku cloudového období, zažívá příběh nebývalého úspěchu. Je to příběh rychlého růstu, zvyšujícího se každé čtvrtletí, každý rok, který stojí na inovacích, kvalitě produktů a loajalitě zákazníků. Rok 2017 byl doposud naším nejlepším rokem a letos v růstu zaostávat nebudeme.
Peter McKay
Autor Peter McKay

Zveřejněno: Září 10, 2018

Inteligentní správa dat Veeam pro Huawei OceanStor

Společnosti Veeam a Huawei nedávno uvedly nové funkce integrovaných snapshotů úložiště a orchestrace pro zákazníky používající řešení Veeam a úložiště Huawei OceanStor. Tento nový modul plug-in společnosti Veeam je založen na rozhraní API univerzálního úložiště Veeam a umožňuje, aby při spojení s infrastrukturou úložiště Huawei OceanStor mělo řešení Veeam vyšší efektivitu zálohování a obnovy.

Zveřejněno: Červenec 30, 2018

Na vrcholu vlny: Veeam je jasným lídrem

Je to již více než rok, co jsem začal pracovat ve společnosti Veeam, a musím říct, že pořekadlo „čas letí, když se dobře bavíte“ tu platí dvojnásob. Jako by to bylo včera, když jsem si vyzvedl notebook a poprvé jsem oslovil svůj tým. Bylo to mimořádných zhruba 12 měsíců a pro firmu to byl skutečně významný rok. Rád bych řekl, že je to vše moje zásluha, ale pravda je, že tým je vynikající a dosáhl toho tolik, na co může být hrdý. Společnost Veeam je dnes jasným lídrem na trhu. Možná si říkáte: „Dokažte to, Petere.“ A to taky udělám.

Peter McKay
Autor Peter McKay

Zveřejněno: Listopad 29, 2017

Jak bezplatně získat klíč Veeam NFR

polečnost Veeam si dává záležet, aby pomáhala lidem učit se skvělé postupy v používaném virtuálním prostředí. Jedním z nejlepších způsobů je učit se z vlastní zkušenosti. Proto přidělujeme BEZPLATNÉ klíče NFR.

Níže uvádíme postup, jak získat bezplatný licenční klíč Veeam NFR.

Zveřejněno: Září 25, 2017

Zálohování řadiče domény: Osvědčené postupy ochrany Active Directory (1. část)

Microsoft Active Directory představuje standard v podnikovém prostředí, kde je vyžadováno ověřování a centrální správa uživatelů. Je téměř nepředstavitelné, jak by správci systému dokázali pracovat, kdyby tato technologie neexistovala. Active Directory s sebou nese nejen ohromnou výkonnost, ale také ohromnou odpovědnost – a je zapotřebí vynaložit spoustu času, aby byly možnosti tohoto nástroje využity naplno.

Zveřejněno: Březen 2, 2017

Jak na: Zálohování skupin dostupnosti databáze (DAG) Exchange pomocí nástroje Veeam Backup & Replication

Za posledních několik let si virtualizace získala značnou důvěru a řada uživatelů se rozhodla virtualizovat Microsoft Exchange i další aplikace náročné na vstupně výstupní operace. V důsledku toho se objevila řada otázek o zálohování a obnovení těchto aplikací, včetně dotazů na to, co může Veeam pro takové situace nabídnout.

Zveřejněno: Únor 20, 2017

Direct Restore to Microsoft Azure – nyní integrováno v nástroji Veeam Backup & Replication 9.5

Uvedení nástroje Veeam Backup & Replication 9.5 je na spadnutí. Už dva měsíce testuji betaverzi, před měsícem jsem pak otestoval i první slíbenou funkci – integraci Veeam a Nimble. Dnes předvedu test dalšího vylepšení – integrovaného nástroje Direct Restore to Microsoft Azure.

Direct Restore to Microsoft Azure byl uveden před několika měsíci jako samostatný nástroj pro platformu Azure. Je zdarma dostupný v obchodě Microsoft Azure Marketplace. Funkce Direct Restore to Microsoft Azure bude plně integrována do nástroje Veeam Backup & Replication 9.5.

Hal Yaman
Autor Hal Yaman

Zveřejněno: Únor 17, 2017