Veeam, firma zrozená v době virtualizace, se rychle přizpůsobila potřebám zákazníka a stala se lídrem v inteligentní správě dat. Netrpělivě očekávaná NOVINKA Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, díky které společnost Veeam udrží tempo s trhem, bude brzy uvedena. To je příslibem revoluční novinky ve správě dat v cloudu díky cloudové mobilitě pro Microsoft Azure Stack i nativnímu úložišti Azure Blob pro dlouhodobé uchovávání dat.

Podívejte se podrobněji na novinky, které společnost Veeam prezentuje na konferenci Microsoft Ignite 2018:

  • Možnost cloudového zálohování do Azure – automatické odesílání záloh do cloudu (pro poskytovatele služeb i zákazníky z řad velkých podniků)
  • Ochrana dat e-mailů sady Office 365 v prostředí Azure – automatická externalizace záloh dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive pro firmy, do Azure
  • Ochrana virtuálních počítačů Microsoft Azure – zajištění dostupnosti cloudových úloh
  • NOVINKA – 10× větší úspory nákladů na dlouhodobé uchovávání dat v úložišti Azure Blob s nástrojem Veeam Cloud Tier
  • NOVINKA – Obnovení LIBOVOLNÉ zálohy do prostředí Azure a Azure Stack ve dvou krocích – včetně záloh fyzických i virtuálních počítačů

Obnovení LIBOVOLNÉ zálohy do prostředí Azure a Azure Stack ve dvou krocích

Jak pravděpodobně víte, Microsoft Azure Stack je zajímavá inovace, která rozšiřuje sílu veřejného cloudu Azure onsite. Po oznámení na konferenci Microsoft Ignite 2017 společnost Veeam veřejně prezentuje nástroj Veeam Direct Restore to Microsoft Azure Stack. S podobnými funkcemi, jako má stávající Veeam Direct Restore to Microsoft Azure, vám tato nová funkce mobility pro Azure Stack umožňuje obnovovat a migrovat úlohy z místa onsite do prostředí Azure Stack, nebo dokonce z prostředí Microsoft Azure do prostředí Azure Stack pouhými dvěma kroky!

To znamená, že v případě selhání, nebo když chcete migrovat aktuální virtuální počítač do prostředí Azure Stack, toho můžete rychle dosáhnout díky integrované funkci Veeam Direct Restore to Microsoft Azure Stack, která bude k dispozici v nadcházející aktualizaci.

10× větší úspory s nativním uchováváním dat pro úložiště Azure Blob

Dalším významným bodem na konferenci Ignite je netrpělivě očekávaná nativní podpora úložiště Azure Blob od společnosti Veeam, která se nazývá Veeam Cloud Tier. Díky ní budou mít zákazníci řešení automatizované správy dat navržené pro zjednodušení přenosu dat do úložiště Azure Blob až s 10násobnými úsporami u dlouhodobého uchovávání dat.

Díky této nové funkce je nyní ještě snazší šetřit náklady archivováním záloh Veeam offsite do úložiště Azure Blob s nekonečnou škálovatelností. Díky využití osvědčených technologií Scale-Out Backup Repository (SOBR) společnosti Veeam mohou zákazníci získat přímý přístup do cloudu pro ukládání dlouhodobě uchovávaných dat. Na rozdíl od jiných řešení navíc společnost Veeam neúčtuje poplatky za ukládání dat do cloudu – takže se jedná o jedno z nákladově nejefektivnějších řešení cloudového uchovávání dat v oboru!

Souhrn

Na konferenci Microsoft Ignite se strhl velký ruch kolem nových možností cloudové správy společnosti Veeam pro Microsoft Azure a Azure Stack, které budou k dispozici v NOVINCE Veeam Availability Suite 9.5 Update 4. Jako lídr v oblasti inteligentní správy dat pro velký podnik s mimořádnou dostupností společnost Veeam nadále poskytuje inovativní řešení – s cloudovou mobilitou pro úložiště Microsoft Azure Stack a nativním uchováváním dat pro úložiště Azure Blob

Všechny integrace společnosti Veeam s produkty Microsoft naleznete na stránce Veeam pro Microsoft Cloud.

GD Star Rating
loading...

Veeam Availability Suite

#1 Cloud Data Management for on premises, AWS, Microsoft Azure and Azure Stack, and IBM Cloud.

FREE TRIAL