2021’in İlk Yarısına Yönelik DP&R Pazarı Sonuçları: Veeam yıllık (YoY) büyümede pazarın ortalama büyüme oranını 8 kat farkla geçti (%2,9’a kıyasla %25,3)

Geçtiğimiz iki yılda karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen Veeam, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaya ve iş ortaklarıyla birlikte çalışmaya devam ederek Modern Veri Koruma sağlayan yedekleme, kurtarma ve veri yönetimi çözümleri alanında en güvenilir sağlayıcı olma sözünü tutmaktan hiç vazgeçmedi. Müşteriler sağlayıcı seçerken bütçelerini göz önünde bulunduruyor ve en önemli varlıklarından birini, verilerini, koruması için Veeam’i tercih ediyor.

Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimiz, tüm müşterilerimizin hem koruma ve uyum sağlamaları hem de işlerinde yükselmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlamak için durmaksızın çalışıyor. Son IDC Tracker raporunun gösterdiği üzere de stratejimiz işe yarıyor.

2021’in ilk yarısında Veeam, dünya çapında Veri Replikasyonu ve Veri Koruma pazarında yıllık bazda en büyük beş sağlayıcı arasında, diğer tüm sağlayıcılarla kıyaslandığında ve toplam pazar ortalaması göz önüne alındığında en hızlı gelir artışını elde etti (+%25,3). Hatta Veeam, en büyük beş rakibinden en az iki kat fazla büyüdü. Yer aldığımız piyasa göz önüne alındığında bu muhteşem bir başarı. Ortaya koydukları üstün performans için hem şirket içi ekibimizle hem de ekosistemimizle gurur duyuyoruz. 2020’nin 2. yarısında Veeam, piyasa ortalamasından 16 baz puan daha yüksek yıllık büyüme sağlayarak genel gelir bakımından dünya çapındaki 2 numaralı sağlayıcı olmuştu. 2021’in ilk 6 ayındaki başarımızla bu konumumuzu koruduk. Yavaşlamaya hiç niyetimiz yok, küresel çapta 1 numara olabilmek için hızla yol alıyoruz.

IDC Semi-Annual Software Tracker: Veri Replikasyonu ve Veri Koruma

Büyümedeki değişiklik: En iyi 5 şirket, 2021’in ilk yarısı (Dünya çapında)

IDC’nin 2021’in ilk yarısına yönelik sonuçlarına göre EMEA ve LATAM iş kollarımız, Veri Replikasyonu ve Veri Korumapazarında en büyük beş sağlayıcı arasında ve pazar payı bakımından genel gelir artışında 1 numara olmaya devam ediyor. Bu süregelen başarılarından ötürü EMEA ve LATAM ekiplerimizi tebrik ederiz! Bunun yanı sıra diğer bölgelerde de önemli kazanımlarımız var; APJ ve Kuzey Amerika’da rakiplerimizi geride bırakırken pazar payımızı artırıyoruz. Ekiplerimize tebriklerimizi iletiyoruz.

Fakat burada duracak değiliz. Son VeeamON Update etkinliğimizde, Veeam Backup for Salesforce sürümünün lansmanı ile birlikte SaaS yedekleme yeteneklerimizi genişleteceğimizi duyurduk. Veeam’in piyasaya kullanımı kolay, güvenilir ve esnek bir çözüm sağlama konusundaki kararlılığı, kurumsal stratejimizin temelini oluşturmaya devam ediyor. Müşterilerimize; işletmelerinin otomatikleştirilmiş yedekleme ve hızlı kurtarma ile güvenilir şekilde korunmasını sağlayarak rahat etmelerini sağlamaya kararlıyız.

Yarınların neler getireceğini dört gözle bekliyoruz ancak şimdi, başarımız için verdikleri destek ve bağlılıkları için 400.000’i aşkın müşterimize, sadık Veeam iş ortaklarımıza ve işlerine kendilerini adayan Veeam çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyoruz.

Sağlıkla kalın, güvende kalın.

Haftalık blog güncellemeleri alın
Abone olarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Politikası hükümleri uyarınca yönetilmesini kabul etmiş olursunuz
Bize güvenip e-posta kutunuzda yer açtığınız için teşekkür ederiz!
Artık bu haftalık bülten sayesinde, blogumuzda olan biteni kaçırmayacaksınız.
Tamam
Free trial