V10: 10 funkcí, které se členům programu Vanguard líbí nejvíce!

Od prvního uvedení nástroje Veeam Backup & Replication každá nová verze přináší na trh inovace a očekávané možnosti a funkce, o které žádali naši zákazníci. Celá komunita Veeam se teď těší na nejnovější verzi Veeam Availability Suite v10.

Jednou zexkluzivních výhod, které mají členové programu Veeam Vanguard, je předběžný přístup k betaverzím a ukázkám nových produktů. Členové programu Veeam Vanguard měli příležitost si verzi v10 vyzkoušet i s exkluzivním přístupem k týmu produktové strategie a výzkumu a vývoje Veeam a já jsem jako technický analytik a manažer komunity hrál při zajišťování přístupu pro členy programu Vanguard klíčovou roli. Díky tomu, že společnost Veeam neustále sbírá zpětnou vazbu od zákazníků a přiměřené požadavky implementuje do nových verzí produktů, jsou ve verzi v10 některé skvělé nové funkce právě proto, že si o ně řekli naši zákazníci. Vyslyšeli jsme tedy hlas komunity!

Myslíme si, že s blížícím se uvedením verze v10 by první příležitost něco se o ní dozvědět měla přijít od těchto skvělých odborníků. Tady je přehled několika nejlepších příspěvků od členů programu Veeam Vanguard k verzi v10:

Ve společnosti Veeam pilně pracujeme na tom, abychom vytvářeli ty nejlepší produkty, které jsou jednoduché, flexibilní a spolehlivé. Sada Veeam Availability Suite v10 tento cíl díky úžasným inovacím a novým možnostem splní. Sledujte blog společnosti Veeam, kde se budou objevovat další zprávy o verzi v10

Jednejte!

Zaregistrujte se a buďte mezi prvními, kdo se dozví, že je k dispozici sada Veeam Availability Suite v10, a v lednu sledujte náš živý stream s oznámením!

Obsah článku
Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
Free trial