V10: Öncüleri heyecanlandıran en iyi 10 yeni özellik!

Veeam Backup & Replication piyasaya sürüldüğünden bu yana her yeni sürüm, kullanıcılarımızın istediği özellikleri ve yetenekleri beraberinde getirerek piyasaya sayısız yenilik kattı. Şimdi ise tüm Veeam topluluğu, en yeni Veeam Availability Suite v10 sürümü için sabırsızlanıyor.

Veeam Öncüsü Programının sunduğu özel ayrıcalıklardan biri de yeni ürün betalarına ve önizlemelerine sağladığı erken erişim fırsatıdır. Veeam Öncüleri, Ürün Stratejisi ve Veeam Ar-Ge ekibinin özel erişimi olan v10 sürümünü deneme fırsatını yakaladı. Teknik Analist ve Topluluk Yöneticisi olarak ben de Öncülerin bu erişime sahip olmasında büyük rol oynadım. Veeam olarak sonraki ürün sürümlerine yönelik makul talepleri karşılamak için devamlı olarak müşterilerden geri bildirim topluyoruz. Bu geri bildirimlerden yararlanarak v10 sürümüne bazı yeni ve güzel özellikler ekledik. Topluluğumuz istedi, biz hayata geçirdik!

v10 sürümünü piyasaya sunmaya hazırlanırken ilk olarak bu inanılmaz uzman havuzunun görüşlerinden faydalanmamız gerektiğini düşündük. İşte v10 hakkındaki en iyi Veeam Öncüsü yazılarından bazıları:

Veeam olarak basit, esnek, güvenilir ve en iyi ürünleri sunmak için çok çalışıyoruz. Harika yenilikleri ve yeni yetenekleri sayesinde Veeam Availability Suite v10 bu hedefleri tam on ikiden vuracak. v10 sürümüyle ilgili daha fazla güncelleme için Veeam blogunu takipte kalın.    

Harekete Geçin!

Veeam Availability Suite v10 piyasaya sürüldüğünde ilk öğrenen olmak için kaydolun ve Ocak ayındaki canlı duyuru yayınımıza katılın!

Nikola Pejková
Nikola Pejková
Nikola Pejková is a Technical Analyst and Community Manager for the Vanguard program in Veeam. Nikola´s experience includes account sales management in IT, product management related to cloud applications and internet of things, as well as project management from her previous positions in both worldwide companies as well as local start-ups. Within Veeam, she is an expert in Influencer Program management. Follow Nikola on Twitter @NikolaPejkova or @Veeam.
More about author
Rate the quality of this Article:
No votes yet.
Please wait...
V10

Better Backup

Faster. Stronger. Smarter

Learn more