Lídr ve spokojenosti zákazníků už šestý rok po sobě

Od svého založení v roce 2006 jsme vždy považovali úspěch našich zákazníků za hlavní prioritu. Jednou z našich firemních hodnot je dokonce to, že každý zaměstnanec společnosti Veeam musí bez ohledu na svou roli zasáhnout a udělat vše pro úspěch zákazníků. I když jsme vyrostli a máme přes 365 tisíc zákazníků, pozitivní zpětná vazba a příběhy o úspěchu, které se od svých zákazníků dozvídáme, každý den motivují naše produkční týmy k dalším inovacím, naše týmy podpory k rychlejšímu řešení problémů a naše prodejní týmy k tomu, aby nadále pomáhaly lidem překonávat jejich obchodní výzvy.

Stejně jako u všech dobrých datových firem i společnosti Veeam na číslech záleží. Každý rok procházíme zkouškou, abychom měli jistotu, že úroveň spokojenosti našich zákazníků zůstává vysoká. Jsem velmi rád, že v roce 2019 zákazníci udělili společnosti Veeam skvělé hodnocení míry loajality zákazníků 75. Ale je 75 dobrý výsledek? Když se podíváte na celý průmysl – nejen sektor technologií – hodnocení míry loajality se značně liší, le jen velmi málo firem překročí hodnotu 60. Výsledek 75 pro společnost Veeam tedy výrazně překročil tržní průměr (více než trojnásobek průměru) a letos je to šestý rok po sobě, kdy tohoto postavení naše společnost dosáhla.

 

Ve svém průzkumu spokojenosti zákazníků v roce 2019 jsme se dotazovali zákazníků společnosti Veeam na celém světě a ve všech segmentech trhu na názory v nejrůznějších oblastech, mezi které patří:

  • míra spokojenosti,
  • pravděpodobnost doporučení společnosti Veeam,
  • pravděpodobnost prodloužení vztahu se společností Veeam,
  • funkce a vlastnosti produktů.

Klíčové ukazatele výkonu (KPI) jsou i v roce 2019 dobré – ve všech kategoriích jsme dosáhli hodnocení alespoň 9,0.

  • 91 % zákazníků společnosti Veeam je s ní jako s dodavatelem softwaru zcela spokojeno.
  • 91 % zákazníků společnosti Veeam by doporučilo řešení Veeam svým přátelům a kolegům.
  • 91 % zákazníků společnosti Veeam plánuje po skončení platnosti stávající smlouvy její prodloužení.
  • 90 % zákazníků společnosti Veeam je zcela spokojeno s funkcemi a vlastnostmi produktů společnosti Veeam, které používají.

Na těchto číslech nám ve společnosti Veeam záleží ze všeho nejvíc. Potvrzují, že plníme svůj cíl postarat se o lidi, na kterých nám nejvíc záleží – o naše zákazníky. Společně s mírou loajality tyto hodnoty představují významnou zpětnou vazbu od zákazníků společnosti Veeam na celém světě. Za tyto výsledky jsem také velmi hrdý na tým Veeam! Budou motivovat každého zaměstnance společnosti Veeam k překonávání očekávání zákazníků a dalším plnění našeho poslání – poskytovat našim zákazníkům správu dat v cloudu.

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
NOVINKA
V12

Vyhněte se ztrátě dat
Vyhněte se ransomwaru

Nejlepší zálohování a obnovení