Společnost Veeam vyniká ve spokojenosti zákazníků

Jaká je nejdůležitější otázka, kterou můžete svému zákazníkovi položit? Pro nás je to: S jakou pravděpodobností byste společnost Veaam doporučili známému nebo kolegovi?

Posláním společnosti Veeam je stát se nejdůvěryhodnějším poskytovatelem řešení inteligentní správy dat a plnit očekávání světa, který vyžaduje mimořádnou dostupnost dat. Naši zákazníci jsou středem našich obchodních činností a neustálá zpětná vazba je nejlepší způsob, jak se v průběhu času zlepšovat.

Abychom si získali důvěru svých zákazníků, každý rok rozesíláme průzkum, který slouží k pochopení způsobu, jakým zákazníci vnímají naše produkty a služby. Průzkum spokojenosti zákazníků provedla nezávislá třetí strana a poté byl využit při stanovení míry loajality zákazníků, což je index sloužící k hodnocení ochoty zákazníků doporučit produkty a služby dané firmy druhým.

Míra loajality zákazníků společnosti Veeam dosáhla v roce 2018 tři a půl násobku průměru v oboru

Respondentům byla položena otázka: Když se zamyslíte nad celou svou zkušeností se společností Veaam, s jakou pravděpodobností byste doporučili tuto firmu známému nebo kolegovi?

Jejich odpověď je číslo, které je přepočteno na skóre v rozmezí od −100 do +100.

Společnost Veeam dosáhla skóre 73, což je 3,5krát více, než činí průměr v oboru (21). Tento výsledek ukazuje pozoruhodné ocenění od našich zákazníků a řadí společnost Veeam k některým z největších a nejoblíbenějších současných značek: Amazon (61), Netflix (68) a na cestě ke skóre společnosti Apple (89). Na regionální úrovni dosáhla míra loajality zákazníků v oblasti EMEA hodnoty 76. To znamená, že je s ohledem na spokojenost zákazníků nejlepší v této oblasti!

Vysoká úroveň spokojenosti není o oblíbenosti. Je to zkouška, kterou musíme složit, zkouška, u které každý rok zvyšujeme laťku. Výsledek průzkumu spokojenosti zákazníků nejen potvrzuje, že snaha a energie ve všem, co děláme, je vynakládána správně, ale také nám ukazuje oblasti, ve kterých se můžeme zlepšit, abychom předčili naši konkurenci.

S více než 300 tisíci zákazníky na celém světě je důležité vědět, jak jsou spokojeni s naší nabídkou.

Pro společnost Veeam je to obrovský úspěch, který přichází v pravou chvíli – v roce 2018 se chystáme překročit jednu miliardu dolarů v obratu. Stát se novou miliardovou softwarovou společností není něco, co se stává každý den. Je to něco, co by nebylo možné bez našich cenných partnerství. Silné propojení s aliančními partnery (společnostmi Cisco, Dell EMC, HPE, Microsoft, NetApp a VMware) umožňuje společnosti Veeam poskytovat řešení a služby transformace datového centra, modernizace infrastruktury a cloudu klientům na celém světě.

Pátý rok po sobě společnost Veeam překonala průměr v oboru, když dosáhla skóre alespoň 9,0 téměř ve všech kategorií. A věřte mi, je to stále těžší a těžší. Technologie se vyvíjejí rychleji než kdy dříve a spolu s nimi i očekávání lidí, pokud jde o digitální služby.

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
NOVINKA
V12

Vyhněte se ztrátě dat
Vyhněte se ransomwaru

Nejlepší zálohování a obnovení