Oznámení: Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb (a prodejce!)

Říkali jsme to již mnohokrát a řekneme to znovu: IT organizace po celém světě investují čas a prostředky do veřejných cloudů, ale přesto existuje stále více překážek, než by se mohlo většině lidí zdát, které ještě širšímu přijímání cloudu brání. Společnost Veeam neustále pracuje na inovativních řešeních s přidanou hodnotou pro zákazníky a poskytovatelům služeb a prodejcům řešení Veeam, kteří by se chtěli poskytovateli služeb stát, nabízí také snadno použitelná a cenově přijatelná řešení služeb zálohování s využitím produktů společnosti Veeam.

Staňte se poskytovatelem služeb

Stát se poskytovatelem služeb není tak úplně jednoduché. V mnoha případech existuje řada oprávněných důvodů, proč není tento obchodní model přijímán. Nejčastěji uváděnými překážkami jsou nedostatečné prostředky, fakturační metody, infrastruktura a zkušenosti. Cílem našeho produktu Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb je tyto problémy překonávat a poskytovat řešení, které je možné využívat pro fakturaci, správu klientů, vzdálené monitorování, vzdálenou správu i pro další činnosti, aniž by bylo nutné se starat o složité připojení přes VPN.

Uvádíme: Postavte si podnikání

Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb je přímo navržen tak, aby překonával zmíněné překážky a zajišťoval hladké poskytování služeb zálohování (včetně BaaS) na základě produktů společnosti Veeam. Mohou ho využít jak poskytovatelé služeb, tak i prodejci, kteří by chtěli s poskytováním služeb začít. Díky integraci s nástrojem Veeam Cloud Connect pro poskytovatele služeb i díky dostupnosti v obchodě Microsoft Azure Marketplace je Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb vhodným prostředkem k vybudování nových zdrojů příjmů. Vašim zákazníkům také nabízí přidanou hodnotu. Prodejci a poskytovatelé služeb již mají rozsáhlé znalosti produktů Veeam a nástroje Veeam Backup & Replication a nyní mohou tyto znalosti zpeněžit!

Zaregistrujte se a budeme vám posílat nové informace! Buďte mezi prvními, kdo se dozví, že Veeam Managed Backup Portal je již dostupný.

Jednoduchost

Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb má dvě složky: vaší infrastrukturu Cloud Connect a webový víceklientský portál. Samotný portál pak nabízí dva typy zobrazení: zobrazení pro poskytovatele služeb a zobrazení pro zákazníky. Přidávání nových uživatelů lze provádět velmi snadno prostřednictvím jednoduchého průvodce na zákaznickém portálu, kde si mohou správci z řad klientů sami vytvářet další uživatele a přidělovat jim přístup k jejich zobrazení.

Jedním z nejtěžších úkolů pro poskytovatele služeb je fakturace. Namísto nutnosti integrace mnoha různých řešení nebo ručního vytváření faktur v Excelu vám Veeam tuto funkci přináší rovnou připravenou k použití.

Oznámení: Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb

Podporovány jsou i obvyklé požadavky, jako například vlastní přizpůsobení portálu barvami a logy podniku. Funkce jako fakturace, plánování faktur, správa upozornění a programy předplatného pro vaše klienty je možné měnit a podrobně nastavovat podle vašeho konkrétního obchodního modelu.

Oznámení: Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb

Správa a monitorování

Denní správa záloh vašich zákazníků může být zcela jednoduchá. Díky úplné viditelnosti prostředí a eliminaci nutnosti používat VPN (vše se přenáší zabezpečeným kanálem) budou mít vaši IT pracovníci více zdrojů a času na svou hlavní práci, kterou je správa prostředí záloh zákazníků a aktivní řešení problémů.

Poskytovatel služeb má přehled o všem ve svém portfoliu a může také detailně prohlížet konkrétní klienty, upozornění, úlohy nebo součásti infrastruktury. Možnost stahování souborů s protokoly, obnovování nebo zastavování úloh a všechny další funkce společně přispívají k úspěšné správě a monitorování prostředí zákazníků.

Oznámení: Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb

Klientský portál

Zákaznici, čili klienti, mají svůj vlastní portál, který je označen logem poskytovatele služeb. Klienti si v něm mohou vytvářet vlastní uživatele a mají pro sebe k dispozici snadno dostupné základní monitorování a konfiguraci.

Klienti mohou získat rychlý přehled o aktuálním využití, kolik VM (virtuálních počítačů) je v jejich prostředí uloženo a jaká část jejich zakoupené kapacity již byla využita. Budou mít také přehled o tom, jak dobře je jejich prostředí chráněno a jak jsou připraveni na případnou havárii. Klienti mohou samozřejmě snadno prohlížet informace o všech svých chráněných VM, včetně podrobných údajů, jako je například počet dostupných bodů obnovení. Uvidí také své faktury i informace o tom, zda již byly zaplaceny.

Oznámení: Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb

Připraven k použití

Veeam-Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb je plně integrován s vaší infrastrukturou Veeam Cloud Connect. Klienti, kteří jsou vytvořeni na portále, jsou viditelní i v uživatelském rozhraní nástroje Veeam Backup & Replication a infrastrukturu lze také vidět a spravovat i z portálu.

Uživatele není třeba vytvářet vícekrát, uživatelské účty pro Veeam Cloud Connect a pro Veeam Managed Backup Portal jsou stejné. Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb je ihned použitelný, plně integrovaný řídicí panel pro poskytovatele služeb, s jedním transportem (není potřeba používat VPN) a bez nutnosti spravovat vše dvakrát.

Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb

Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb bude dostupný v obchodě Microsoft Azure Marketplace. Integruje se s nástrojem Veeam Cloud Connect pro poskytovatele služeb a vyžaduje sadu Veeam Availability Suite v9. Nasazení stačí provést přes Marketplace, žádná instalace softwaru není třeba.

Závěr

Toto nové inovativní řešení společnosti Veeam Software je velkým přínosem pro partnery, současné poskytovatele služeb i pro prodejce, kteří chtějí začít s poskytováním služeb nebo rozšířit záběr svého podnikání. Díky odstranění překážek v podobě nedostatečných zdrojů, znalostí a počátečních investic otevírá Veeam Managed Backup Portal pro poskytovatele služeb nové cesty ke vzdálené správě a monitorování infrastruktury pro ochranu dat vašich zákazníků. Nabízí přitom funkce, které jsou ihned připraveny k použití, například podporu více klientů, snadné přidávání uživatelů, fakturaci a přístup bez nutnosti VPN.

Další informace:

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
Free trial