Verze 10 – lepší zálohování Rychlejší. Silnější. Chytřejší.

Malé a velké organizace se v mnoha ohledech liší. Jedna věc je však spojuje – v centru jejich podnikání jsou data. Ochrana těchto dat a zajištění jejich bezpečnosti a dostupnosti, když je to potřeba, je tedy jejich společný cíl. Ať už jde o zálohování pár souborů, několika virtuálních počítačů nebo komplexního cloudového, virtuálního a fyzického prostředí, očekáváte, že vaše řešení zálohování bude fungovat a bude mít správnou velikost. Musí totiž splňovat nejnáročnější scénáře ve vašem prostředí bez ohledu na umístění, pracovní zatížení či aplikaci. Společnost Veeam si cení toho, že je důvěryhodným partnerem více než 375 tisíc firem na celém světě a pomáhá jim chránit to nejcennější, co mají. 

Společnost Veeam se snaží být vždy připravena na to, co přijde a kam vás stále se měnící prostředí IT dovede. Neustále hledáme způsoby, jak inovovat a vylepšovat své služby, a jsme průkopníkem mnoha novátorských a jedinečných funkcí, které přinášejí lepší ochranu dat, kdy a kde to potřebujete nejvíce. Svou pověst jsme založili na své posedlosti tím, aby byla naše řešení jednoduchá, flexibilní a spolehlivá a prostě fungovala v moderních prostředích všech velikostí.  

Dnes společnost Veeam představuje novou generaci zálohování na to, co přijde. K tomu směřuje i NOVINKA Veeam Availability Suite v10 s funkcemi ochrany dat, které zvyšují dostupnost, přenosnost a rozšířitelnost vašich dat. Verze 10 je nabitá více než 150 novými funkcemi a vylepšeními, která umožňují zálohovat a obnovovat kritická cloudová, virtuální i fyzická pracovní zatížení bez ohledu na jejich umístění. 

Sada Veeam Availability Suite v10 obsahuje několik klíčových funkcí, mezi které patří:

  • Modernizovaná ochrana souborů pro úložiště NAS.
  • 100% nepřekonatelná ochrana před ransomwarem.
  • Modul okamžitého obnovení nové generace. 
  • Rozšiřitelnost na více platforem.
  • Opakované využití dat prostřednictvím nových rozhraní API.
  • A mnoho vylepšení, která rozšiřují ekosystém Veeam.

Těmito svými novinkami společnost Veeam nadále zvyšuje svůj náskok na trhu s ochranou dat. Neúnavně se zaměřujeme na inovace, které dodržují naše principy poskytování řešení, která jsou jednoduchá, flexibilní a spolehlivá. Vy tak můžete plnit své obchodní potřeby, činit chytřejší a informovanější rozhodnutí a nemusíte ztrácet čas a prostředky při zajišťování toho, zda vaše řešení zálohování stačí vašim obchodním potřebám. A díky nedávnému zjednodušení naší přenosné univerzální licence Veeam máte jistotu, že můžete svá pracovní zatížení chránit efektivněji než kdy předtím, a to bez ohledu na jejich umístění.

Rok 2020 začal ve velkém stylu. Ale v jeho průběhu přijde mnoho dalších inovací zlepšujících dostupnost a ochranu dat v prostředích všech velikostí. Podívejte se na živé představení, ve kterém se dozvíte více o tom, jak společnost Veeam pomáhá plnit potřeby ochrany dat, ve správném měřítku a lépe než kdy dříve!

Děkujeme, že jste věrnými zákazníky společnosti Veeam. Bez vás bychom to nedokázali!

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
Free trial