Öğrenim. Sizce hangisi daha etkili: Deneyerek mi yoksa başkalarının tecrübelerinden öğrenmek mi?

Her ne kadar başkalarının deneyimlerinden yola çıkarak öğrenmeye önem versem de bana asıl uygun olan uygulamalı eğitim. Buna “deneyerek öğrenme” de diyebiliriz.

Veeam, benimle aynı öğrenim yaklaşımını benimseyen sertifikalı BT uzmanları için 20 instance’a kadar bir yıllık ÜCRETSİZ Yeniden Satılamaz (NFR) anahtarı sağlıyor.

NFR nedir?

NFR lisansı, ürün demoları ve eğitimler için test ortamında veya evinizdeki laboratuvarda kullanabileceğiniz, Yeniden Satılamaz bir lisanstır. Veeam çözümlerine yönelik NFR anahtarları, 30 gün yerine bir yıl saklama süresi sunduğundan standart deneme anahtarlarının çoğuna göre daha avantajlıdır.

Veeam ürünlerinin gücünü ev laboratuvarınızda test etmeye ne dersiniz?

Hemen ücretsiz Veeam NFR lisans anahtarı almak için yapmanız gereken her şey bu yazıda.

Veeam Agents destekli Veeam Availability Suite için NFR anahtarı

Veeam çözümlerinin en üst düzeyi olan bu paket, Veeam Evrensel Lisans ile Veeam’in sunduğu özellik ve avantajlardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlar. 

Veeam Backup & Replication ile 1 numaralı yedekleme, kurtarma ve yeniden veri kullanımı çözümüne tam erişim sağlamanın yanı sıra VMware, AWS, Microsoft Azure, Windows, Linux, NAS, kurumsal uygulamalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere kritik iş yüklerinize yönelik ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olursunuz.

Dahası da var.BT uzmanlarının ortak hedefi olan kesintisiz iş sürekliliği konusunda da destek alırsınız. Üstelik Veeam ONE’ın proaktif izleme, raporlama ve kapasite planlama özelliklerinden elde ettiğiniz bilgilerle ortamınızda hakimiyet sağlayabilirsiniz. 

Hemen Veeam Availability Suite ve Veeam Agent’lar için Yeniden Satılamaz (NFR) anahtarlarınızı alın!

Veeam Backup for Microsoft Office 365 için NFR anahtarı

Veeam Backup for Microsoft Office 365; Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş dahil olmak üzere tüm Office 365 verilerinize erişiminizi ve bu veriler üzerindeki kontrolünüzü kaybetme riskini ortadan kaldırır. Böylece verileriniz her zaman erişebilir ve koruma altında olur.

Veeam; sertifikalı mühendislere, eğitmenlere ve blog yazarlarına sunduğu NFR anahtarlarıyla Veeam Backup for Microsoft Office 365‘i ev laboratuvarınızda 10 kullanıcıya kadar hiçbir özellik sınırlaması olmaksızın, üretim dışı amaçlarla kullanma imkanı sağlar.

Kimler faydalanabilir?

Veeam; üst düzey topluluk üyeleri, sertifikalı mühendisler, eğitmenler ve blog yazarları için ÜCRETSİZ NFR lisansı sunmaktan mutluluk duyuyor. Aşağıda ücretsiz Veeam NFR lisans anahtarı almak için uygun BT uzmanlarının listesini bulabilirsiniz:

•          Veeam Sertifikalı Mühendisler (VMCE’ler)

•          VMware vExpert’ler

•          VMware Sertifikalı Uzmanlar (VCP’ler)

•          VMware Sertifikalı İleri Düzey Uzmanlar (VCAP’ler)

•          Microsoft MVP (Most Valuable Professionals)

•          Microsoft Most Valuable Professionals – Office 365 (MVP’ler)

•          Microsoft Sertifikalı Çözüm Uzmanları (MCSE’ler)

•          AWS Heroes

•          Sertifikalı AWS Uzmanları

•          VMware, Microsoft, AWS eğitmenleri

•          Ve çok daha fazlası!

Sertifikanız yoksa endişelenmeyin: Sanal, fiziksel ve bulut iş yüklerini korumak için vazgeçilmez bir ÜCRETSİZ yedekleme yazılımı olan Veeam Backup & Replication Community Edition‘ı deneyebilirsiniz. 

Veeam Community Hub’ı ziyaret edip ÜCRETSİZ Veeam NFR anahtarı konusunda geri bildiriminizi paylaşın!

Haftalık blog güncellemeleri alın
Abone olarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Politikası hükümleri uyarınca yönetilmesini kabul etmiş olursunuz
Bize güvenip e-posta kutunuzda yer açtığınız için teşekkür ederiz!
Artık bu haftalık bülten sayesinde, blogumuzda olan biteni kaçırmayacaksınız.
Tamam
Free trial