Tiskové centrum

Materiály pro média

Marketing

Nástroje PR

Zdroje, které vám usnadní a zefektivní veřejná prohlášení.

Buildings

O společnosti

Zjistěte další informace o společnosti Veeam a lidech, díky kterým je lídrem v oblasti inteligentní správy dat.

Communications

Komunita

Poznejte společnost Veeam lépe díky zdrojům, které spravuje naše komunita.

Dokument white paper

Přečtěte si něco o technologii související s virtualizací v dokumentech white paper společnosti Veeam.

Pohled analytiků

Zjistěte, jak se na inovace, které na trh zavádí společnost Veeam, dívají analytici.

Kontakty pro média

Stuart Marks
vyšší ředitel pro globální firemní
komunikaci
stuart.marks@veeam.com
+44 (0) 7584 620 782
@stu_marks
Heidi Monroe Kroft
ředitelka pro firemní komunikaci a globální
vztahy s veřejností
heidi.kroft@veeam.com
+1 614 339 8200
@hmonroekroft
Lucy Houghton
vyšší manažer, firemní komunikace,
EMEA
Lucy.Houghton@veeam.com
+44 (0) 7388 949526
@Houghtini
Rachel Kaltenbach
ředitel pro globální vztahy s analytiky
Rachel.Kaltenbach@veeam.com
Mobil: +1 614-937-7590
Kancelář: +1 614-547-4296
Wendy Lang
Ředitel, firemní komunikace,
APJ
wendy.lang@veeam.com
+65 9694 1051
Željka Skoková
manažerka, firemní komunikace,
EMEA
zeljka.skoko@veeam.com
+49(0)1573 / 43 88 335
Jessica Munozová
manažerka, globální vztahy s analytiky
Jessica.Munoz@veeam.com
347-724-6049