Gartner, yeni 2016 Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Software’da Veeam’i Lider olarak seçti

Haberler iyi! Dünya çapındaki ekibimiz tebriği hak ediyor! Dünya çapındaki kuruluşlara bilişim teknolojisine dair içgörü sunan lider araştırma ve danışmanlık firması Gartner, yeni 2016 Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery’de Veeam’i LİDER olarak kabul etti. Bu, dünya çapında yaklaşık 200.000 müşterisine Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği sağlamaya odaklanan Veeam’in başarısının açık bir kanıtı.

Gartner, yeni 2016 Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Software’da Veeam’i Lider olarak seçti

Gartner, belirli sektörlerdeki “en kapsamlı ve ölçeklenebilir ürün portföyüne sahip” şirketleri Lider olarak belirliyor. Gartner, art arda üç yıl sektördeki Vizyoner şirketlerden biri olarak gösterdiği Veeam’i ilk kez Liderler çeyreğine yükseltti. Ayrıca 2016’da Liderler Çeyreğine yeni giren tek şirket Veeam oldu. Bu gelişme, ekibimizin yenilikçi ürün ve hizmetler sunma taahhüdüyle durmadan çalıştığını apaçık gösteriyor.

Gartner bu yıl, 2016 Magic Quadrant for Data Center Backup & Recovery Software’ın odağını daraltarak dokuz teknoloji sağlayıcısından oluşan özel bir grup belirledi. Yedekleme ve kurtarma yazılımı konusunda sahip oldukları güçlü, uluslararası konumu korumaya devam eden bu şirketler, üst-orta ve büyük ölçekli kuruluşlara şirket içi yedekleme ve kurtarma yazılımı odaklı ürünler sunuyor. Bu ürünler, veri merkezi çalışanlarının yönettiği veri merkezi iş yükünü korumak için tasarlanıyor.

Veeam’in bir dönüm noktasında olduğu gayet açık. 200.000’inci müşterimize güvenlik sağlamaya ve onuncu  yıl dönümümüzü kutlamaya hazırlanırken, sektörde elde ettiğimiz bu büyük itibarı da hem şirket içinde hem de tüm müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve iş birliği kurduğumuz taraflarla birlikte kutluyoruz. Veeam, öncü ve yenilikçi bir şirket olarak kendini kanıtlamayı sürdürüyor. Veeam, güvenilirlik konusunda rakipsiz olmasıyla tanınıyor – “It Just Works!” En yeni Müşteri Memnuniyeti anketimize göre, Veeam’in her ay kazandığı 3500 yeni müşteri de bu fikirde. Ayrıca Veeam müşterilerinin %83’ü, önceki çözümlerine kıyasla Veeam ile kendisini çok daha güvende hissediyor. Bu sorumluluğu asla hafife almıyoruz. Veeam ekibinin her bir üyesi, müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılamak için gece gündüz çalışıyor. Bununla yetinmiyoruz. Bununla yetinmeyeceğiz.

Gartner; araştırmalar sonucunda ortaya çıkan yayınlarda adı geçen sağlayıcı, ürün ya da hizmetleri onaylamaz. Teknoloji kullanıcılarına; sadece yüksek dereceye ya da başka bir unvana sahip sağlayıcıları seçmelerini tavsiye etmemektedir. Araştırmalar sonucunda ortaya çıkan Gartner yayınları, Gartner araştırma kuruluşunun düşüncelerinden oluşmaktadır ve gerçeklik beyanı olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, alınıp satılabilirlik veya belli bir amaca uygun kullanım garantileri de dahil olmak üzere bu araştırma için herhangi bir aleni ve zımni garanti vermez.

Haftalık blog güncellemeleri alın
Abone olarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Politikası hükümleri uyarınca yönetilmesini kabul etmiş olursunuz
Bize güvenip e-posta kutunuzda yer açtığınız için teşekkür ederiz!
Artık bu haftalık bülten sayesinde, blogumuzda olan biteni kaçırmayacaksınız.
Tamam
Free trial