2020’nin 2. Yarısı İçin IDC Pazar Payı Raporu: Veri Replikasyonu ve Veri Koruma

Veeam, 2020’de dünya genelinde ikinci!

Veeam, 2020’nin ikinci yarısında pazar payında dünya genelinde ikinci olarak şirket tarihinde bir ilke imza attı:

Kaynak: IDC Altı Ayda Bir Yayınlanan Yazılım Takipçisi: Veri Replikasyonu ve Veri Koruma
Büyümede Değişiklik: En İyi 5 Şirket, 2020’nin 2. Yarısı

Gelin, bunun tüm Veeam topluluğu için neden bu kadar büyük bir başarı olduğuna beraber göz atalım.

2006’da kurulduğumuzdan bu yana Veeam olarak topluluğumuza ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Freemium ürünlerle başlayan hikayemize 2008’de ilk tam çözümümüzü piyasaya sürerek devam ettik.  Bugüne kadar sınırlarımızın ötesine geçmek için çok çalıştık. 1 numaralı sanal yedekleme çözümü sağlayıcısı, Kesintisiz Çalışırlık alanında lider ve Bulut Veri Yönetiminde öncü olarak pek çok başarıya imza attık. Şimdi ise Modern Veri Koruma sunan en güvenilir Yedekleme çözümü sağlayıcısıyız.  Ne yaparsak yapalım, en iyisi olmak istiyoruz ve bu sözümüzü tutuyoruz.  Yaptığımız mütevazı başlangıçtan bugüne önemli ölçüde büyüme kaydettik.

IDC Altı Aylık Yazılım Takipçisi’nde (2020’nin 2. yarısı) Veeam, 2020’nin ikinci yarısında hem genel pazar ortalamasına göre hem de en iyi 5 sağlayıcı arasında üst üste (+%21.5) ve önceki yıla kıyasla (+%17.9) Veri Replikasyonu ve Veri Koruma pazarında dünya genelinde rakiplerini geride bırakarak en hızlı gelir artışı yakalayan şirket oldu.  2020’de Veeam, pazar ortalamasından %17,5 daha fazla yıllık büyüme yakalayarak toplam gelir açısından dünya genelinde ikinci sağlayıcı oldu.

IDC’nin aynı verilerinde EMEA ekibimiz toplam gelir artışı ve pazar payı açısından 2020’de Veri Replikasyonu ve Veri Koruma sektöründe 1 numara olarak konumunu korumayı başardı.  EMEA ekibimizi tebrik ediyoruz!

Özellikle önceliklerimizin yeniden belirlendiği COVID-19 krizi sırasında başarımıza sağladıkları katkı ve bağlılıkları için tüm Veeam müşterilerine, Veeam iş ortaklarına ve Veeam çalışanlarına bizzat teşekkür etmek isterim.

Ancak daha sunacağımız çok şey var. Sizi 25-26 Mayıs 2021’de gerçekleşecek, veri korumayı modernleştirmeye yönelik dünyanın önde gelen sanal etkinliği VeeamON 2021‘de bize katılmaya davet ediyorum.  Etkinliğimizde size bu yıl piyasaya süreceğimiz yenilikler hakkında bilgi vermenin yanı sıra neden dünya genelinde 1 numara olduğumuzu göstereceğiz.

Haftalık blog güncellemeleri alın
Abone olarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Politikası hükümleri uyarınca yönetilmesini kabul etmiş olursunuz
Bize güvenip e-posta kutunuzda yer açtığınız için teşekkür ederiz!
Artık bu haftalık bülten sayesinde, blogumuzda olan biteni kaçırmayacaksınız.
Tamam
Free trial