Veeam, NetApp HCI ve SolidFire için Yerel Snapshot Entegrasyonu Sunuyor

Veeam dört yıl önce NetApp'in ana ürünü ONTAP depolama işletim sistemi için çığır açan yerel snapshot entegrasyonunu piyasaya sundu. Veeam Hiper Erişilebilirlik Platformu ve ONTAP, operasyon kolaylığı sunmanın, daha fazla verim sağlamanın, riski azaltmanın ve ROI'yi artırmanın yanı sıra her ölçekten müşterilerinin Dijital Dönüşüm girişimlerine hız katmasına ve dijital ekonomi yarışında daha verimli adımlar atmasına yardımcı olur.
Adam Bergh
Posted by Adam Bergh

Yayınlanma Tarihi: Kasım 20, 2018

Veeam, 2017’nin 2. Yarısında Pazarda Gelirlerini En Fazla Artıran Şirket Oldu

Bulut teknolojisinin gelişmeye başladığı dönemde kurulan Veeam eşi benzeri görülmeyen bir başarı öyküsüne imza attı. Bu öyküde yenilikten, üretim kalitesinden ve müşteri sadakatinden güç alan, her üç aylık dönemde ve her yıl daha da hızlı büyüyen bir şirket yer alıyor. 2017 şimdiye kadar geçirdiğimiz en iyi yıl oldu, üstelik bu yıl da satışlarımız muazzam bir büyüme göstermeye devam edecek.
Peter McKay
Posted by Peter McKay

Yayınlanma Tarihi: Eylül 7, 2018

Veeam destek ekibinden, teyp kullanmayla ilgili en iyi uygulamalar

Yedekleme deposu stratejilerinden bahsettiğimizde Veeam olarak önerimiz ilk yedek zincirini kısa (7-14 noktalı) tutmanız ve verileri mümkün olan en kısa sürede kurtarmanızı sağlayacak şekilde genel amaçlı disk kullanmanızdır. Uzun süreli bekletme ikinci ve üçüncü depolama olarak düşünülmelidir. Bunlar tipik olarak TB başına çok daha düşük depolama maliyeti sunar ancak diğer yandan böyle bir depolamadan kurtarma yapılırken RTO çok daha uzun zaman alabilir.

Evgenii Ivanov
Posted by Evgenii Ivanov

Yayınlanma Tarihi: Mart 15, 2018

GDPR: Uyumluluk yolunda Veeam’in öğrendiği 5 derse genel bakış

25 Mayıs 2018'e az bir zaman kaldı. Bu tarih itibarıyla GDPR (Genel Veri Koruma Düzenlemesi) için uyumluluğun sağlanması gereken süre dolacak ve ardından uyumluluğun gereklerini yerine getirmeyen kuruluşlar cezaya çarptırılabilecek. AB ülkelerindeki müşterilerle çalışan diğer tüm şirketler gibi Veeam de merkezi İsviçre'de bulunan global bir şirket olduğu için bu düzenlemeye uymak zorunda.

Danny Allan
Posted by Danny Allan

Yayınlanma Tarihi: Mart 14, 2018

Çoklu Bulut Çağında Kesintisiz Çalışırlık Elde Edin

BT sektöründe yer alıyor olmanın en iyi yanlarından biri heyecan verici değişimlere tanıklık etmek ve bu değişimlerin bir parçası olmaktır. Yeni dijital ekonomi, işletmeleri ve BT altyapılarını yeni talepleri karşılamak üzere yeni şekillerde tepki vermeye zorlayarak birçok heyecan verici değişimi de beraberinde getirdi. Konu buluta geldiğindeyse değişim de bu denli dinamik oluyor.

Paul Mattes
Posted by Paul Mattes

Yayınlanma Tarihi: Aralık 21, 2017