Veeam, 2017’nin 2. Yarısında Pazarda Gelirlerini En Fazla Artıran Şirket Oldu

Bulut teknolojisinin gelişmeye başladığı dönemde kurulan Veeam eşi benzeri görülmeyen bir başarı öyküsüne imza attı. Bu öyküde yenilikten, üretim kalitesinden ve müşteri sadakatinden güç alan, her üç aylık dönemde ve her yıl daha da hızlı büyüyen bir şirket yer alıyor. 2017 şimdiye kadar geçirdiğimiz en iyi yıl oldu, üstelik bu yıl da satışlarımız muazzam bir büyüme göstermeye devam edecek.
Peter McKay
Posted by Peter McKay

Yayınlanma Tarihi: Eylül 7, 2018

Veeam destek ekibinden, teyp kullanmayla ilgili en iyi uygulamalar

Yedekleme deposu stratejilerinden bahsettiğimizde Veeam olarak önerimiz ilk yedek zincirini kısa (7-14 noktalı) tutmanız ve verileri mümkün olan en kısa sürede kurtarmanızı sağlayacak şekilde genel amaçlı disk kullanmanızdır. Uzun süreli bekletme ikinci ve üçüncü depolama olarak düşünülmelidir. Bunlar tipik olarak TB başına çok daha düşük depolama maliyeti sunar ancak diğer yandan böyle bir depolamadan kurtarma yapılırken RTO çok daha uzun zaman alabilir.

Evgenii Ivanov
Posted by Evgenii Ivanov

Yayınlanma Tarihi: Mart 15, 2018

GDPR: Uyumluluk yolunda Veeam’in öğrendiği 5 derse genel bakış

25 Mayıs 2018'e az bir zaman kaldı. Bu tarih itibarıyla GDPR (Genel Veri Koruma Düzenlemesi) için uyumluluğun sağlanması gereken süre dolacak ve ardından uyumluluğun gereklerini yerine getirmeyen kuruluşlar cezaya çarptırılabilecek. AB ülkelerindeki müşterilerle çalışan diğer tüm şirketler gibi Veeam de merkezi İsviçre'de bulunan global bir şirket olduğu için bu düzenlemeye uymak zorunda.

Danny Allan
Posted by Danny Allan

Yayınlanma Tarihi: Mart 14, 2018

Çoklu Bulut Çağında Kesintisiz Çalışırlık Elde Edin

BT sektöründe yer alıyor olmanın en iyi yanlarından biri heyecan verici değişimlere tanıklık etmek ve bu değişimlerin bir parçası olmaktır. Yeni dijital ekonomi, işletmeleri ve BT altyapılarını yeni talepleri karşılamak üzere yeni şekillerde tepki vermeye zorlayarak birçok heyecan verici değişimi de beraberinde getirdi. Konu buluta geldiğindeyse değişim de bu denli dinamik oluyor.

Paul Mattes
Posted by Paul Mattes

Yayınlanma Tarihi: Aralık 21, 2017

Hyper-V Sanal Anahtarı yapılandırma

Geleneksel sistemlerden sanal sistemlere fiziksel (ve zihinsel!) geçiş süreci bazen bir yönetici için zor bir iş olabilir. Çünkü sanal ortamdaki şartlar ve özellikler, bazen önceden öğrenilen sistemlerde olduğundan farklıdır. Hyper-V ve sanallaştırmanın birçok özelliği hakkında bilgi edinmekte olanlar için çeşitli Hyper-V özelliklerini açıklayan faydalı yazılar yayınlamaya devam edeceğiz.

Andrew Zhelezko
Posted by Andrew Zhelezko

Yayınlanma Tarihi: Kasım 21, 2017

Microsoft Office 365 için Veeam Backup: Kurtarılabilirlik ve Kesintisiz Çalışırlık sağlamak için doğru çözüm

Veeam Backup & Replication, yeni Microsoft Office 365 için Veeam Backup entegrasyonunu ekledi. Veeam'in yeni ürünü sayesinde Office 365 e-posta yedeklerinden nasıl yararlanabilirsiniz? Bulutta Kesintisiz Çalışırlığın, bulut kurtarılabilirliğinden farkı nedir? Bu blog yazısında tüm bu konuları açıklayıp e-posta yedeklerine ihtiyaç duyulan durumlara ve bunların kullanım alanlarına ışık tutmaya çalışacağız. Tabii ki de ürünü, sizin için uygulamalı olarak tanıtacağız.

Hal Yaman
Posted by Hal Yaman

Yayınlanma Tarihi: Ekim 27, 2017