Veeam Büyümeye Devam Ediyor

Son 12 ayda Veeam, Bulut Veri Yönetimi sunan en güvenilir yedekleme çözümleri sağlayıcısı olma vizyonunu uygulamaya geçirerek müşterilerine odaklanmaya devam etti. Bir yandan yenilikler yapmaya devam ederken diğer yandan 375.000'den fazla müşterimizin başarıya ulaşmasını sağlamak hiç kolay değildi.
William H. Largent
Posted by William H. Largent

Yayınlanma Tarihi: Eylül 4, 2020

Office 365 Karşılıklı Sorumluluk Modeli

Her zaman karşılaştığımız ilk soru şu oluyor: "Office 365 Exchange Online, SharePoint Online ve OneDrive İş verilerimi neden yedeklemem gerekiyor?"

Genellikle bu sorunun hemen ardından şuna benzer ifadeler duyuyoruz: "Microsoft zaten her şeyi hallediyor."

Peki, Microsoft gerçekten her şeyi hallediyor mu? Bundan emin misiniz?

Russ Kerscher
Posted by Russ Kerscher

Yayınlanma Tarihi: Ağustos 28, 2020

Dell EMC SC

Bir sonraki eklenti ise Dell EMC SC Serisi için çıkacak. Çoğunuzun bildiği üzere bu, Dell EMC ile gerçekleştirdiğimiz ilk entegrasyon değil. Bu en yeni entegrasyon halihazırda Dell EMC VNX, VNXe ve Unity'nin yer aldığı listeye eklenecek. Ancak halihazırda entegrasyon sunduğumuz Dell EMC depolama ürünlerinin aksine bu, Dell EMC tarafından yazılan ilk entegrasyon olacak. SC Serisi ile bu yeni eklenti, Veeam'in depolama ayak izi kapsamını genişletmeye yardımcı olacak.
Michael Cade
Posted by Michael Cade

Yayınlanma Tarihi: Ekim 31, 2019

Veeam, NetApp HCI ve SolidFire için Yerel Snapshot Entegrasyonu Sunuyor

Veeam dört yıl önce NetApp'in ana ürünü ONTAP depolama işletim sistemi için çığır açan yerel snapshot entegrasyonunu piyasaya sundu. Veeam Hiper Erişilebilirlik Platformu ve ONTAP, operasyon kolaylığı sunmanın, daha fazla verim sağlamanın, riski azaltmanın ve ROI'yi artırmanın yanı sıra her ölçekten müşterilerinin Dijital Dönüşüm girişimlerine hız katmasına ve dijital ekonomi yarışında daha verimli adımlar atmasına yardımcı olur.
Adam Bergh
Posted by Adam Bergh

Yayınlanma Tarihi: Kasım 20, 2018

Veeam, 2017’nin 2. Yarısında Pazarda Gelirlerini En Fazla Artıran Şirket Oldu

Bulut teknolojisinin gelişmeye başladığı dönemde kurulan Veeam eşi benzeri görülmeyen bir başarı öyküsüne imza attı. Bu öyküde yenilikten, üretim kalitesinden ve müşteri sadakatinden güç alan, her üç aylık dönemde ve her yıl daha da hızlı büyüyen bir şirket yer alıyor. 2017 şimdiye kadar geçirdiğimiz en iyi yıl oldu, üstelik bu yıl da satışlarımız muazzam bir büyüme göstermeye devam edecek.
Peter McKay
Posted by Peter McKay

Yayınlanma Tarihi: Eylül 7, 2018