Nové dobrodružství. Společná cesta se společností Veeam. Nové začátky v roce 2022

Nové dobrodružství často znamená konec jedné kapitoly. V mém případě se tu jedná o nezapomenutelné zážitky a dlouhotrvající přátelství. Ale když jedna kapitola končí, nová začíná – a slibuje nové příležitosti k učení a růstu.

A dnes pro mě začíná vzrušující nová kapitola. Jsem hrdý a je mi ctí, že se stávám generálním ředitelem (CEO) společnosti Veeam.

Společnost Veeam je středobodem stále se rozrůstajícího ekosystému dat – data jsou motorem všech organizací ve všech sektorech ve všech zemích na světě. Ochrana a správa těchto dat jsou klíčové. Orchestrujeme přesun dat, jejich řízení a důvěryhodnou ochranu ve všech prostředích a na všech platformách – v cloudu, virtuálním prostředí, fyzickém prostředí, SaaS i Kubernetes. Jsme kritickou součástí zdravé strategie dat. Společnost Veeam pomáhá chránit před stále častějšími a rozsáhlejšími kybernetickými hrozbami a ransomwarem. Ve světě, kde se prostředí IT rychle mění a je neustále složitější, jsme tu, abychom pomáhali. Jak stále více organizací přesouvá svá data do hybridního cloudu, narůstá význam společnosti Veeam a staví ji do pozice ústřední hvězdy technologického odvětví.

Za technologií stojí talentovaný tým. Jsem skutečně ohromen. Tolik nápadů. Taková vášeň. Ryzí zaměření a oddanost. Inovacím. Partnerství. A co je nejdůležitější – našim zákazníkům. Je to tento tým – ti úžasní lidé, kteří za inovacemi, důvěrou zákazníků a partnerů a podporou stojí – to oni vytváří úžasné příležitosti, které máme před sebou. A je to jeden z hlavních důvodů, proč mám radost z toho, že se stávám součástí společnosti Veeam.

Společnost Veeam v roce 2021 dosáhla rekordně ziskového růstu v podobě více než 1 mld. $ pravidelných ročních tržeb. Agentura Gartner ve zprávě Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Solutions označila společnost Veeam za lídra pátý rok po sobě – přičemž druhý rok po sobě společnost dosáhla maximálního skóre ve schopnosti realizace. Díky nejrychlejšímu růstu na trhu jsme si zajistili druhé místo v podílu na celosvětovém trhu.  Průlomový výkon! Laťka je nastavena vysoko a já se těším, že ji v příštích letech posuneme ještě výš.

Úspěch společnosti Veeam v roce 2021 je jen vrcholem ledovce. Díky vedení a vizi odcházejícího CEO Billa Largenta máme pevné základy pro budoucí růst. Při přebírání své nové role se těším na spolupráci s Billem, který zůstane předsedou představenstva společnosti Veeam.

Základní hodnoty společnosti Veeam jsou v souladu s mou vlastní vizí, jak dosahovat úspěchu u všech cílových skupin: zaměstnanců, zákazníků, partnerů i investorů. Jsem poctěn i hrdý, že povedu společnost Veeam v nové fázi její cesty.

 

Děkuji společnosti Veeam, že ve mě vložila svou důvěru.

Anand Eswaran

Nechte si každý týden posílat novinky z blogu
Přihlášením k odběru souhlasíte, že vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Veeam.
Děkujeme, že jste si na nás udělali místo ve své e-mailové schránce!
S tímto týdenním přehledem už se nemusíte bát, že nebudete vědět, co se děje na našem blogu.
OK
NOVINKA
V12

Vyhněte se ztrátě dat
Vyhněte se ransomwaru

Nejlepší zálohování a obnovení