Yeni bir macera. Veeam yolculuğunda yeni bir isim. 2022 için yeni başlangıçlar

Yeni bir maceranın başlangıcı, genellikle bir başka yolculuğun sonunu ifade eder. Ben sonuna geldiğim bu yolculuktan unutulmaz deneyimler ve ebedi dostluklarla ayrıldım. Hayat bana bir kapıyı kapattığında yepyeni öğrenim ve gelişim fırsatları sunan başka bir kapıyı açtı.

Bugün benim için heyecan dolu, yepyeni bir dönem başlıyor. Veeam’in Chief Executive Officer’ı (CEO) olmaktan büyük onur duyuyorum.

Her ülkede, her sektörde ve her kuruluşta verilerin büyük önem taşıdığı bu dünyada, Veeam sürekli büyüyen bir veri ekosisteminin kalbinde yer alıyor. Söz konusu verilerin korunması ve yönetilmesi büyük önem taşıyor. Bulut, sanal, fiziksel, SaaS veya Kubernetes gibi tüm ortamlarda ve tüm platformlarda veri hareketliliğini, kontrolünü ve güvenilir veri korumayı organize ediyoruz. Güçlü bir veri stratejisinin kritik bir parçasıyız. Veeam, sürekli artan ve sıklaşan siber tehditler ile fidye yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olur. BT ortamlarının hızla değiştiği ve karmaşık hale geldiği bir dünyada size yardım etmek için buradayız. Giderek daha fazla kuruluş verilerini hibrit buluta taşıdıkça Veeam daha da önem kazanıyor ve tıpkı kutup yıldızı gibi teknoloji sektöründe diğer şirketlere yol gösteriyor.

Bu teknolojilerin arkasında yetenekli bir ekip var. Son derece etkileyici bir ekip. Sayısız fikirleri var. Son derece tutkulular. Odaklı ve kararlılar. Yeniliklere sonuna kadar açıklar. İş ortaklıkları kurmaya hazırlar. Fakat en önemlisi, müşterilerimiz için buradalar. İnovasyonun, müşteri ve iş ortağı güveninin ve sunduğumuz desteğin arkasındaki bu ekip sayesinde bizi heyecan dolu fırsatlar bekliyor. Bu da Veeam ailesine katılırken duyduğum heyecanın önemli nedenlerinden biri.

Veeam 2021’de rekor üstüne rekor kırarak kârlı bir büyüme oranına ulaştı ve sürekli yıllık geliri 1 milyar doları aştı. Gartner, 2021 Magic Quadrant, Kurumsal Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri Kategorisinde Veeam’i beşinci kez lider seçti ve Veeam yürütme kabiliyeti ile ikinci kez üst üste birinci sıraya yerleşti. Pazara öncülük eden büyüme oranımız ile pazar payı bakımından dünya çapında ikinci sırayı aldık.  İnanılmaz bir performans! Bu performansın önümüzdeki yıllarda yepyeni seviyelere ulaşmasını dört gözle bekliyorum.

Veeam’in 2021’deki başarısı buz dağının sadece görünen kısmı. CEO’luk görevinden ayrılan Bill Largent’ın liderliği ve vizyonu sayesinde geleceğe yönelik büyümenin temelleri güçlü bir şekilde atıldı. Yeni görevimde, bundan sonra Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenecek olan Bill ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Benimsediğim vizyon; Veeam’in çalışanlar, müşteriler, iş ortakları ve yatırımcılar dahil olmak üzere tüm paydaşların başarısını geliştirmeye odaklanan temel değerleri ile bire bir örtüşüyor. Veeam’e yolculuğunun bu yeni aşamasında öncülük etmekten büyük gurur ve onur duyuyorum.

 

Bana güvendikleri için tüm Veeam ailesine teşekkür ederim.

Anand Eswaran

Haftalık blog güncellemeleri alın
Abone olarak kişisel bilgilerinizin Veeam'in Gizlilik Politikası hükümleri uyarınca yönetilmesini kabul etmiş olursunuz
Bize güvenip e-posta kutunuzda yer açtığınız için teşekkür ederiz!
Artık bu haftalık bülten sayesinde, blogumuzda olan biteni kaçırmayacaksınız.
Tamam
YENI
V12

Elimina la perdita di dati
Elimina il ransomware

1 Numaralı Yedekleme ve Kurtarma